Gå til hovedindhold

Chloé Signature Rose Naturelle Intense Eau De Parfum Refill 150ml

ChloéParfume og eau de cologneEAN: 3616303312398
Pris fra 599,95 krtil 994,09 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 394,14 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 579,95 kr 8. mar.

Sammenlign priser på Chloé Signature Rose Naturelle Intense Eau De Parfum Refill 150ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 599.95 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Chloé - Rose Naturelle Intense Edp - 150 M
599,95 kr
Til butik
Chloé - Rose Naturelle Intense Edp - 150 M billede

Produktinformation

Med sin moderne duft af økologisk rose er Rose Naturelle Intense en ny, træagtig rosenparfume til...

Produktspecifikationer

Mærke: Chloé
Kategori: skønhed|dufte|parfumer
EAN: 3616303312398
Varenr.: 745462
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Chloé Signature Rose Naturelle Intense Eau De Parfum Refill 150ml
-25%667 kr
Før 890 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Chloe - Rose Naturelle Intense Refill - 150 ml - Edp
-46%674,75 kr
Før 1.240 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Chloé Signature Rose Naturelle Intense Refill EDP 150 ml
755 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Chloe Signature Rose Naturelle Intense EDP Refill 150 ml
-28%994,09 kr
Før 1.380 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Chloé Signature Rose Naturelle Intense Eau De Parfum Refill 150ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Chloé Signature Rose Naturelle Intense Eau De Parfum Refill 150ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gucca.dk599,95 kr599,95 krKøb
2Cocopanda DK667 kr667 krKøb
3BilligParfume.dk674,75 kr674,75 krKøb
4Beautycos DK755 kr755 krKøb
5NiceHair.dk994,09 kr994,09 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Chloé Signature Rose Naturelle Intense Eau De Parfum Refill 150ml

PriceData har fulgt prisen på Chloé Signature Rose Naturelle Intense Eau De Parfum Refill 150ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 579,95 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 755 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 635 kr.

Den nuværende pris på 599,95 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Chloé Signature Rose Naturelle Intense Eau De Parfum Refill 150ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Chloé Signature Rose Naturelle Intense Eau De Parfum Refill 150ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026599,95 kr67,05 kr (10%)
28. maj 2026667 kr67,05 kr (11%)
24. maj 2026599,95 kr67,05 kr (10%)
23. maj 2026667 kr67,05 kr (11%)
19. maj 2026599,95 kr10 kr (2%)
14. maj 2026589,95 kr84,8 kr (13%)
13. maj 2026674,75 kr84,8 kr (14%)
21. apr. 2026589,95 kr84,8 kr (13%)
20. apr. 2026674,75 kr84,8 kr (14%)
14. apr. 2026589,95 kr84,8 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret