Gå til hovedindhold

Chloe - Chloe Signature - 30 ml - Edp

ChloeParfume og eau de cologneEAN: 0688575201901
Pris fra 317 krtil 605 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 288 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 295,51 kr 31. maj

Sammenlign priser på Chloe - Chloe Signature - 30 ml - Edp og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 317 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Chloè Chloé By Chloe EDP - 30 ml
317 kr
Til butik
Chloè Chloé By Chloe EDP - 30 ml billede

Produktinformation

Chloé Signature Eau de Parfum, 30 ml Chloé Signature Eau de Parfum er en tidløs og elegant duft, der hylder den feminine styrke og naturlige skønhed. Denne ikoniske parfume udstråler friskhed og blødhed i en perfekt balance, der gør den velegnet til den moderne kvinde med en sofistikeret stil. Duften åbner med lette og friske noter af pære og fresia, som hurtigt glider over i et blomsterhjerte bestående af rose og magnolia. Basen afrundes med varme noter af cedertræ og rav, som giver parfumen en blid og langvarig finish. Duftnoter: Top: Pære, fresia Hjerte: Rose, magnolia Base: Cedertræ, rav En klassisk duft, der udstråler naturlig skønhed og selvsikkerhed Elegant og feminin Eau de Parfum Chloé Signature er den ideelle signaturduft til kvinden, der ønsker en tidløs og elegant aroma med friskhed og blødhed i fokus.

Produktspecifikationer

Mærke: Chloè
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 688575201901
EAN: 0688575201901
Varenr.: 2941168
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Chloe - Chloe Signature - 30 ml - Edp
-35%395 kr
Før 605 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Chloé Edp 30ml
-28%398 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Chloé Edp 30ml billede

Produktinformation

Chloé fångar den kreativa, självsäkra individualismen hos en säker, stark kvinna med en medfödd känsla av chic och naturlig sexappeal. Chloé Eau de Parfum ändrar begreppet kvinnlighet genom att ta en klassisk, vacker ros och förvandlar den till en vibrerande, pudrig och blommig Eau de Parfum. Det är en varm, förförisk och beroendeframkallande doft. Fräscha, gröna, luftiga noter växer sig starkare och mer sensuella och visar upp den lena insidan hos rosenknoppen. Basen består av varm amber, honung och elegant cederträ för att skapa en mjuk avslutning. Doftnoter: rosa pion, fresia, lychee, magnolia blomma, liljekonvalj, ros, ceder trä, ambra & honung.

Produktspecifikationer

Mærke: Chloe
Kategori: Parfume til hende
EAN: 0688575201901
Varenr.: 38-57017
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Chloé Chloé EdP (30ml)
-30%423 kr
Før 605 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Chloe For Women EDP 30 ml
-25%453,75 kr
Før 605 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Chloé Chloé Eau de Parfum - 30 ml
503 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Chloe Signature Eau De Parfum 30 ml
605 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Chloé Eau de Parfum for Women 30 ml
605 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Chloe - Chloe Signature - 30 ml - Edp koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Chloe - Chloe Signature - 30 ml - Edp koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK317 kr356 krKøb
2BilligParfume.dk395 kr395 krKøb
3Teknikproffset DK398 kr447 krKøb
4Bangerhead DK423 kr423 krKøb
5NiceHair.dk453,75 kr453,75 krKøb
6NordicFeel DK503 kr503 krKøb
7EauDeParfum.dk605 kr605 krKøb
8Lyko DK605 kr605 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Chloe - Chloe Signature - 30 ml - Edp

PriceData har fulgt prisen på Chloe - Chloe Signature - 30 ml - Edp i 179 dage. Laveste pris i perioden er 295 kr (registreret d. 17. februar 2026), højeste er 333 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 313 kr.

Den nuværende pris på 317 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 78 prisændringer for Chloe - Chloe Signature - 30 ml - Edp. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 78 prisændringer for Chloe - Chloe Signature - 30 ml - Edp de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026317 kr21,49 kr (7%)
31. maj 2026295,51 kr
24. maj 2026295,6 kr
17. maj 2026295,51 kr3,44 kr (1%)
13. maj 2026298,95 kr10,05 kr (3%)
12. maj 2026309 kr6 kr (2%)
9. maj 2026315 kr1 kr (0%)
8. maj 2026314 kr2 kr (1%)
7. maj 2026316 kr9 kr (3%)
6. maj 2026307 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret