Gå til hovedindhold

Chloé Signature Rose Naturelle Intense Eau De Parfum Refillable 1

ChloéParfume og eau de cologneEAN: 3616302038138
Pris fra 769 krtil 1.240 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 471 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 399 kr 27. apr.

Sammenlign priser på Chloé Signature Rose Naturelle Intense Eau De Parfum Refillable 1 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 769 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Chloé Rose Naturelle Intense EDP 100 ml
769 kr
Til butik
Chloé Rose Naturelle Intense EDP 100 ml billede

Produktinformation

Chloé Rose Naturelle Intense EDP er en intens duft, der fanger essensen af en fortryllende og forførende rosehave. Denne Eau de Parfum er skabt til den moderne og selvsikre kvinde, der ønsker at udsende en sofistikeret og sensuel duft. Med noter af frisk bergamot, saftig fersken, og naturlig roseolie, efterlader denne duft et varigt indtryk af elegance og feminin charme. Anvendelse: Påfør duften på pulsområder som halsen, håndled og bag ørerne for at øge duftens varighed. Undgå at gnide duften ind i huden, da det kan nedbryde duftens molekyler og mindske dens varighed. Genpåfør efter behov for at forlænge duftens effekt.

Produktspecifikationer

Mærke: Chloé
Kategori: Parfume
Størrelse: 100.00ml
Artikel nr.: 3616302038138
EAN: 3616302038138
Varenr.: 3616302038138
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Chloé Signature Rose Naturelle Intense Eau De Parfum Refillable 1
-25%855 kr
Før 1.140 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Chloé Signature Rose Naturelle Intense Eau De Parfum Refillable 1 billede

Produktinformation

Rose Naturelle Intense Eau de Parfum til kvinder er en ny og moderne rosenduft, som kombinerer naturens styrke og spontanitet med Chloé-kvindens frie og naturlige væsen. Chloé-ånden i sin reneste form. Parfumeflasken kan genopfyldes, når den er tom.

Produktspecifikationer

Mærke: Chloé
Kategori: Parfume
Artikel nr.: 66719
EAN: 3616302038138
Varenr.: 3288253
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Chloe Signature Rose Naturelle Intense EDP 100 ml
-28%994,09 kr
Før 1.380 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Chloe Signature Rose Naturelle Intense EDP 100 ml billede

Produktinformation

Chloé Signature Rose Naturelle Intense EDP er en **eksklusiv parfume**, der smyger sig om huden, og sikrer at den over tid bliver **din helt egen signaturduft.** Dette sker når den udvikler sig sammen med din unikke naturlige kropsduft. Det første der ram...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Chloe
Kategori: Perfume & Cologne
EAN: 3616302038138
Varenr.: 100996
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Chloé Rose Naturelle Intense Eau de Parfum 100 ml
995 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Chloé Rose Naturelle Intense Eau de Parfum - 100 ml
1.127 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Chloe Rose Naturelle Intense Eau De Parfum 100 ml
1.240 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Chloé Signature Rose Naturelle Intense Eau De Parfum Refillable 1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Chloé Signature Rose Naturelle Intense Eau De Parfum Refillable 1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Beautycos DK769 kr769 krKøb
2Cocopanda DK855 kr855 krKøb
3NiceHair.dk994,09 kr994,09 krKøb
4Lyko DK995 kr995 krKøb
5NordicFeel DK1.127 kr1.127 krKøb
6EauDeParfum.dk1.240 kr1.240 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Chloé Signature Rose Naturelle Intense Eau De Parfum Refillable 1

PriceData har fulgt prisen på Chloé Signature Rose Naturelle Intense Eau De Parfum Refillable 1 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 399 kr (registreret d. 27. april 2026), højeste er 769 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 659 kr.

Den nuværende pris på 769 kr er 17% over normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Chloé Signature Rose Naturelle Intense Eau De Parfum Refillable 1. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Chloé Signature Rose Naturelle Intense Eau De Parfum Refillable 1 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026769 kr74 kr (11%)
24. maj 2026695 kr74 kr (10%)
23. maj 2026769 kr74 kr (11%)
8. maj 2026695 kr296 kr (74%)
27. apr. 2026399 kr296 kr (43%)
20. apr. 2026695 kr24 kr (3%)
19. apr. 2026719 kr24 kr (3%)
10. mar. 2026695 kr236 kr (51%)
24. feb. 2026459 kr236 kr (34%)
8. feb. 2026695 kr24 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret