Gå til hovedindhold

CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - oleofobisk belægning, termoplastisk polyuretan (TPU), polycarbonat (PC) - sort - for Apple iPhone 16 Pro Max

PanzerGlassMobiltelefon – coversEAN: 5715685004452
Pris fra 129 krtil 217 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 88 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 119 kr 5. maj

Sammenlign priser på CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - oleofobisk belægning, termoplastisk polyuretan (TPU), polycarbonat (PC) - sort - for Apple iPhone 16 Pro Max og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 129 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PanzerGlass CARE by Fashionable Case Black w. MagSafe iPhone 16 Pro Max Beskyttelsescover Sort Apple iPhone 16 Pro Max
129 kr
Til butik
PanzerGlass CARE by Fashionable Case Black w. MagSafe iPhone 16 Pro Max Beskyttelsescover Sort Apple iPhone 16 Pro Max billede

Produktinformation

Oplev det ultimative beskyttelsescover med CARE by PanzerGlass Beskyttelsescover i sort til din Apple iPhone 16 Pro Max. Dette stilrene cover kombinerer elegant design med førsteklasses beskyttelse, så din telefon holdes sikker mod stød, ridser og andet d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Mobilcovers & Etuier
EAN: 5715685004452
Varenr.: 93659
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass CARE by Fashionable Case Black w. MagSafe iPhone 16 Pro Max Beskyttelsescover Sort Apple iPhone 16 Pro Max
130 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CARE by PanzerGlass Case Fashion Black MagSafe iPhone 16 Pro Max
-26%139 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
CARE by PanzerGlass Case Fashion Black MagSafe iPhone 16 Pro Max billede

Produktinformation

- MagSafe compatible = Works perfectly with MagSafe for hassle-free wireless charging. - FSC™-certified packaging = Comes in a box made of recyclable FSC™-certified paper. - Drop protection = Protects against crushing falls onto stone-hard pavements, unforgiving bathroom floors, and other device-smashing surfaces. - 2 x Military Grade Standard (MIL-STD-810H) = Tested with a drop height of 2.4 meters or a running-down-the-stairs-and-accidently-dropping-my-device kind of height. - Scratch resistant = Protects your device from scratching caused by the hazards of everyday life. - Shock resistant = Keeps your device safe from your everyday fumbling, dropping and screen cracking. - Longer lifespan = Extends the lifetime of your device, enabling you to enjoy it longer and give it to others when you no longer need it yourself. - Full access to all functions = Protects your device while still providing easy access to all button controls. - Anti-yellowing = Designed specifically to prevent yellowing, even after long time use.

Produktspecifikationer

Kategori: Mobil Covers Cases
Artikel nr.: PANZER1380
EAN: 5715685004452
Varenr.: 3268452
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - oleofobisk belægning, termoplastisk polyuretan (TPU), polycarbonat (PC) - sort - for Apple iPhone 16 Pro Max
159 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Care By Panzerglass - Iphone 16 Pro Max - Cover - Sort
179,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
CARE by PanzerGlass - Etui - Sort m. MagSafe - iPhone 16 Pro Max
217 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - oleofobisk belægning, termoplastisk polyuretan (TPU), polycarbonat (PC) - sort - for Apple iPhone 16 Pro Max koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - oleofobisk belægning, termoplastisk polyuretan (TPU), polycarbonat (PC) - sort - for Apple iPhone 16 Pro Max koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop129 kr129 krKøb
2CompuMail DK130 kr130 krKøb
3Proshop DK139 kr178 krKøb
4CS MEGASTORE DK159 kr198 krKøb
5Gucca.dk179,95 kr179,95 krKøb
6Teknikproffset DK217 kr266 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - oleofobisk belægning, termoplastisk polyuretan (TPU), polycarbonat (PC) - sort - for Apple iPhone 16 Pro Max

PriceData har fulgt prisen på CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - oleofobisk belægning, termoplastisk polyuretan (TPU), polycarbonat (PC) - sort - for Apple iPhone 16 Pro Max i 167 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 168 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 133 kr.

Den nuværende pris på 129 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - oleofobisk belægning, termoplastisk polyuretan (TPU), polycarbonat (PC) - sort - for Apple iPhone 16 Pro Max. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - oleofobisk belægning, termoplastisk polyuretan (TPU), polycarbonat (PC) - sort - for Apple iPhone 16 Pro Max de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026129 kr10 kr (8%)
5. maj 2026119 kr10 kr (8%)
28. apr. 2026129 kr1 kr (1%)
27. apr. 2026130 kr1 kr (1%)
24. apr. 2026129 kr1 kr (1%)
23. apr. 2026130 kr1 kr (1%)
8. apr. 2026129 kr1 kr (1%)
7. apr. 2026130 kr1 kr (1%)
22. mar. 2026129 kr1 kr (1%)
21. mar. 2026130 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret