Gå til hovedindhold

CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - oleofobisk belægning, termoplastisk polyuretan (TPU), polycarbonat (PC) - sort - for Apple iPhone 16 Plus

PanzerGlassMobiltelefon – coversEAN: 5715685004445
Pris fra 49 krtil 159 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 110 kr (69% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - oleofobisk belægning, termoplastisk polyuretan (TPU), polycarbonat (PC) - sort - for Apple iPhone 16 Plus og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 49 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mobilcover PanzerGlass CARE - MagSafe - iPhone 16 Plus - Sort
-57%49 kr
Før 114 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mobilcover PanzerGlass CARE - MagSafe - iPhone 16 Plus - Sort billede

Produktinformation

CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - oleofobisk belægning, termoplastisk polyuretan (TPU), polycarbonat (PC) - sort - for Apple iPhone 16 PlusCoveret til de modige og modebevidsteTestet op til 2,4 meterTestet fra en faldhøjde på 2,4 meter.Slim designNyd elegant design og beskyttelse uden at gå på kompromis med stil eller funktionalitet.Genanvendt plastLavet af 100% genanvendt plast.MagSafe-kampatibelEr 100 % kompatibel med MagSafe, så du kan oplade din enhed trådløst.FSC -mærket emballageLeveres i en FSC -mærket æske, der kan genanvendes.Beskytter i tilfælde af tabBeskytter mod stenhårde fortove, hardcore badeværelsesgulve og hverdagens "hov-jeg-tabte-lige-min-enhed"-uheld.RidsefastBeskytter din enhed mod ridser, i hverdagens udfordringer.StødabsorberendeBeskytter din enhed mod fummelfingeruheld, tab og revner i skærmen.Længere levetidPasser på din enhed, så du kan få glæde af den så længe som muligt. Og så du kan forære eller sælge den til andre, når du ikke længere selv skal bruge den.Fuld adgang til alle funktionerBeskytter din enhed, samtidig med at det giver nem adgang til alle knapper.Ændrer ikke farve over tidSpecialdesignet til at undgå farveændringer over tid.GenereltBredde: 8.196 cmDybde: 1.343 cmFarve: SortHøjde: 16.508 cmMateriale: Oleofobisk belægningtermoplastisk polyuretan (TPU)polycarbonat (PC)Pakkedetaljer: HængeboksProduktgenbrugt indhold: 100 % - lavet af genbrugt plastikVægt: 35 gBæretaske...

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Mobilcovers
Vægt: 0.1g
EAN: 5715685004445
Varenr.: 1812596
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass CARE by Fashionable Case Black w. MagSafe iPhone 16 Plus Beskyttelsescover Sort Apple iPhone 16 Plus
55 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
CARE by PanzerGlass - Etui - Sort - MagSafe - iPhone 16 Plus
58 kr
Til butik
CARE by PanzerGlass - Etui - Sort - MagSafe - iPhone 16 Plus billede

Produktinformation

CARE by PanzerGlass - Etui - Sort med MagSafe - iPhone 16 (6.7), Beskyt din iPhone 16 med, CARE by PanzerGlass Fashionable Case, i sort. Dette stilfulde etui kombinerer moderne design med robust beskyttelse og fuld kompatibilitet med MagSafe-teknologi, der giver mulighed for ubesværet trådløs opladning. Vigtige funktioner: Kompatibilitet: Specielt designet til iPhone 16 (6,7) med perfekt pasform og fuld adgang til alle knapper og funktioner. MagSafe-understøttelse: Indbygget MagSafe-teknologi gør det nemt at fastgøre tilbehør og oplade trådløst. Elegant sort design: Slankt, minimalistisk look, der passer til enhver stil. Holdbar beskyttelse: Stødabsorberende materialer beskytter din iPhone mod stød, ridser og daglig slitage. Bæredygtigt materiale: Fremstillet af miljøvenlige materialer og leveret i bæredygtig emballage. Giv din iPhone 16 et moderne og beskyttende cover med, CARE by PanzerGlass Fashionable Case, , der er perfekt til både hverdagsbrug og særlige lejligheder. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: iPhone 16
EAN: 5715685004445
Varenr.: D12567
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PanzerGlass CARE by Fashionable Case Black w. MagSafe iPhone 16 Plus Beskyttelsescover Sort Apple iPhone 16 Plus
59 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mobilcover PanzerGlass CARE - MagSafe - iPhone 16 Plus - Sort
-49%69 kr
Før 134 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CARE by PanzerGlass Case Fashion Black MagSafe iPhone 16 Plus
-26%139 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - oleofobisk belægning, termoplastisk polyuretan (TPU), polycarbonat (PC) - sort - for Apple iPhone 16 Plus
159 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - oleofobisk belægning, termoplastisk polyuretan (TPU), polycarbonat (PC) - sort - for Apple iPhone 16 Plus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - oleofobisk belægning, termoplastisk polyuretan (TPU), polycarbonat (PC) - sort - for Apple iPhone 16 Plus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK49 kr49 krKøb
2CompuMail DK55 kr55 krKøb
3Teknikproffset DK58 kr107 krKøb
4Ultrashop59 kr59 krKøb
5Vivas DK69 kr138 krKøb
6Proshop DK139 kr178 krKøb
7CS MEGASTORE DK159 kr198 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - oleofobisk belægning, termoplastisk polyuretan (TPU), polycarbonat (PC) - sort - for Apple iPhone 16 Plus

PriceData har fulgt prisen på CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - oleofobisk belægning, termoplastisk polyuretan (TPU), polycarbonat (PC) - sort - for Apple iPhone 16 Plus i 173 dage. Laveste pris i perioden er 49 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 112 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 84 kr.

Den nuværende pris på 49 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - oleofobisk belægning, termoplastisk polyuretan (TPU), polycarbonat (PC) - sort - for Apple iPhone 16 Plus. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - oleofobisk belægning, termoplastisk polyuretan (TPU), polycarbonat (PC) - sort - for Apple iPhone 16 Plus de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202649 kr6 kr (11%)
19. maj 202655 kr4 kr (7%)
5. maj 202659 kr3 kr (5%)
30. apr. 202662 kr1 kr (2%)
28. apr. 202663 kr5 kr (7%)
11. apr. 202668 kr1 kr (1%)
10. apr. 202669 kr5 kr (7%)
9. apr. 202674 kr15 kr (17%)
8. apr. 202689 kr4 kr (4%)
7. apr. 202693 kr4 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret