Gå til hovedindhold

Canon PGI-72MBK - 14 ml - mat sort - original - blækbeholder - for PIXMA PRO-10, PRO-10S PIXUS PRO-10

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4960999902043
Pris fra 77 krtil 159 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 82 kr (52% besparelse)

Sammenlign priser på Canon PGI-72MBK - 14 ml - mat sort - original - blækbeholder - for PIXMA PRO-10, PRO-10S PIXUS PRO-10 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 77 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon PGI-72MBK Matte Sort Blækpatron Original
77 kr
Til butik
Canon PGI-72MBK Matte Sort Blækpatron Original billede

Produktinformation

Canon PGI-72MBK Matte Sort Blækpatron Original Canon Matte Sort Blækpatron (PGI-72MBK)

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Canon PIXMA PRO 10
EAN: 4960999902043
Varenr.: 6402B001
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PGI-72 / 6402B001 Black
101 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PGI-72MBK - 14 ml - mat sort - original - blækbeholder - for PIXMA PRO-10, PRO-10S PIXUS PRO-10
102 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PGI 72MBK Mat sort 1640 sider Blækbeholder 6402B001
105 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron Canon PGI-72MBK mat sort - 14 ml, 1 stk
129 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon PGI 72MBK Mat sort 1640 sider Blækbeholder 6402B001
139 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Matt Sort Pgi-72mbk - Pro-10
144 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron Canon PGI-72MBK mat sort - 14 ml, 1 stk
149 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon PGI-72 MBK Blækpatron Mattsort PGI-72MBK Modsvarer: N/A
159 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon PGI-72MBK - 14 ml - mat sort - original - blækbeholder - for PIXMA PRO-10, PRO-10S PIXUS PRO-10 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon PGI-72MBK - 14 ml - mat sort - original - blækbeholder - for PIXMA PRO-10, PRO-10S PIXUS PRO-10 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk77 kr77 krKøb
2Proshop DK101 kr140 krKøb
3CS MEGASTORE DK102 kr141 krKøb
4CompuMail DK105 kr105 krKøb
5Boligcenter DK129 kr129 krKøb
6Ultrashop139 kr139 krKøb
7Dustin DK144 kr230,25 krKøb
8Vivas DK149 kr218 krKøb
9InkClub DK159 kr159 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon PGI-72MBK - 14 ml - mat sort - original - blækbeholder - for PIXMA PRO-10, PRO-10S PIXUS PRO-10

PriceData har fulgt prisen på Canon PGI-72MBK - 14 ml - mat sort - original - blækbeholder - for PIXMA PRO-10, PRO-10S PIXUS PRO-10 i 176 dage. Laveste pris i perioden er 77 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 105 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 90 kr.

Den nuværende pris på 77 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Canon PGI-72MBK - 14 ml - mat sort - original - blækbeholder - for PIXMA PRO-10, PRO-10S PIXUS PRO-10. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Canon PGI-72MBK - 14 ml - mat sort - original - blækbeholder - for PIXMA PRO-10, PRO-10S PIXUS PRO-10 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. feb. 202677 kr25 kr (25%)
6. feb. 2026102 kr25 kr (32%)
23. dec. 202577 kr24 kr (24%)
22. dec. 2025101 kr24 kr (31%)
10. dec. 202577 kr28 kr (27%)
9. dec. 2025105 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret