Gå til hovedindhold

Canon PGI-2500 C - 9.6 ml - cyan - original - blækbeholder - for MAXIFY iB4050, iB4150, MB5050, MB5150, MB5155, MB5350, MB5450, MB5455

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292005295
Pris fra 116 krtil 175 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 59 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 115 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Canon PGI-2500 C - 9.6 ml - cyan - original - blækbeholder - for MAXIFY iB4050, iB4150, MB5050, MB5150, MB5155, MB5350, MB5450, MB5455 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 116 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PGI-2500 / 9301B001 Cyan
116 kr
Til butik
Canon PGI-2500 / 9301B001 Cyan billede

Produktinformation

9.6 ml, cyan, original, blækbeholder, for MAXIFY iB4050, iB4150, MB5050, MB5150, MB5155, MB5350, MB5450, MB5455

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 9301B001
EAN: 4549292005295
Varenr.: 2650017
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PGI 2500 C Cyan 700 sider Blækbeholder 9301B001
150 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PGI-2500 C - 9.6 ml - cyan - original - blækbeholder - for MAXIFY iB4050, iB4150, MB5050, MB5150, MB5155, MB5350, MB5450, MB5455
159 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon PGI-2500 C Blækpatron Cyan PGI-2500C Modsvarer: N/A
175 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon PGI-2500 C - 9.6 ml - cyan - original - blækbeholder - for MAXIFY iB4050, iB4150, MB5050, MB5150, MB5155, MB5350, MB5450, MB5455 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon PGI-2500 C - 9.6 ml - cyan - original - blækbeholder - for MAXIFY iB4050, iB4150, MB5050, MB5150, MB5155, MB5350, MB5450, MB5455 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK116 kr155 krKøb
2CompuMail DK150 kr150 krKøb
3CS MEGASTORE DK159 kr198 krKøb
4InkClub DK175 kr175 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon PGI-2500 C - 9.6 ml - cyan - original - blækbeholder - for MAXIFY iB4050, iB4150, MB5050, MB5150, MB5155, MB5350, MB5450, MB5455

PriceData har fulgt prisen på Canon PGI-2500 C - 9.6 ml - cyan - original - blækbeholder - for MAXIFY iB4050, iB4150, MB5050, MB5150, MB5155, MB5350, MB5450, MB5455 i 161 dage. Laveste pris i perioden er 115 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 151 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 130 kr.

Den nuværende pris på 116 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Canon PGI-2500 C - 9.6 ml - cyan - original - blækbeholder - for MAXIFY iB4050, iB4150, MB5050, MB5150, MB5155, MB5350, MB5450, MB5455. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Canon PGI-2500 C - 9.6 ml - cyan - original - blækbeholder - for MAXIFY iB4050, iB4150, MB5050, MB5150, MB5155, MB5350, MB5450, MB5455 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026116 kr10 kr (8%)
22. maj 2026126 kr10 kr (9%)
9. maj 2026116 kr10 kr (8%)
8. maj 2026126 kr10 kr (9%)
6. maj 2026116 kr10 kr (8%)
15. apr. 2026126 kr11 kr (10%)
2. apr. 2026115 kr10 kr (8%)
19. mar. 2026125 kr2 kr (2%)
17. mar. 2026127 kr2 kr (2%)
4. feb. 2026125 kr7 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret