Gå til hovedindhold

Canon PGI-2500M - 9.6 ml - magenta - original - blækbeholder - for MAXIFY iB4050, iB4150, MB5050, MB5150, MB5155, MB5350, MB5450, MB5455

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292005318
Pris fra 150 krtil 175 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 25 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 127 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Canon PGI-2500M - 9.6 ml - magenta - original - blækbeholder - for MAXIFY iB4050, iB4150, MB5050, MB5150, MB5155, MB5350, MB5450, MB5455 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 150 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PGI 2500M Magenta 700 sider Blækbeholder 9302B001
150 kr
Til butik
Canon PGI 2500M Magenta 700 sider Blækbeholder 9302B001 billede

Produktinformation

Canon PGI-2500M - 9.6 ml - magenta - original - blækbeholder - for MAXIFY iB4050, iB4150, MB5050, MB5150, MB5155, MB5350, MB5450, MB5455

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Artikel nr.: 9302B001
EAN: 4549292005318
Varenr.: 992900738
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PGI-2500M - 9.6 ml - magenta - original - blækbeholder - for MAXIFY iB4050, iB4150, MB5050, MB5150, MB5155, MB5350, MB5450, MB5455
150 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PGI-2500 / 9302B001 Magenta
150 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon PGI-2500 M Blækpatron Magenta PGI-2500M Modsvarer: N/A
175 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon PGI-2500M - 9.6 ml - magenta - original - blækbeholder - for MAXIFY iB4050, iB4150, MB5050, MB5150, MB5155, MB5350, MB5450, MB5455 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon PGI-2500M - 9.6 ml - magenta - original - blækbeholder - for MAXIFY iB4050, iB4150, MB5050, MB5150, MB5155, MB5350, MB5450, MB5455 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK150 kr150 krKøb
2CS MEGASTORE DK150 kr189 krKøb
3Proshop DK150 kr189 krKøb
4InkClub DK175 kr175 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon PGI-2500M - 9.6 ml - magenta - original - blækbeholder - for MAXIFY iB4050, iB4150, MB5050, MB5150, MB5155, MB5350, MB5450, MB5455

PriceData har fulgt prisen på Canon PGI-2500M - 9.6 ml - magenta - original - blækbeholder - for MAXIFY iB4050, iB4150, MB5050, MB5150, MB5155, MB5350, MB5450, MB5455 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 127 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 150 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 142 kr.

Den nuværende pris på 150 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Canon PGI-2500M - 9.6 ml - magenta - original - blækbeholder - for MAXIFY iB4050, iB4150, MB5050, MB5150, MB5155, MB5350, MB5450, MB5455. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Canon PGI-2500M - 9.6 ml - magenta - original - blækbeholder - for MAXIFY iB4050, iB4150, MB5050, MB5150, MB5155, MB5350, MB5450, MB5455 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026150 kr2 kr (1%)
25. maj 2026148 kr2 kr (1%)
22. maj 2026150 kr2 kr (1%)
17. maj 2026148 kr2 kr (1%)
11. maj 2026150 kr2 kr (1%)
10. maj 2026148 kr2 kr (1%)
8. maj 2026150 kr3 kr (2%)
4. maj 2026147 kr2 kr (1%)
3. maj 2026149 kr1 kr (1%)
1. maj 2026150 kr7 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret