Gå til hovedindhold

Canon Canon PGI-2500 XLY Blækpatron Gul PGI-2500XLY Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292004939
Pris fra 150 krtil 272,01 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 122,01 kr (45% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Canon Canon PGI-2500 XLY Blækpatron Gul PGI-2500XLY Modsvarer: N/A og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 150 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PGI-2500XL / 9267B001 High Yellow
150 kr
Til butik
Canon PGI-2500XL / 9267B001 High Yellow billede

Produktinformation

19.3 ml, Højtydende, gul, original, blækbeholder, for MAXIFY iB4050, iB4150, MB5050, MB5150, MB5155, MB5350, MB5450, MB5455

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 9267B001
EAN: 4549292004939
Varenr.: 2457694
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon PGI 2500 XL Yellow Original
169 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PGI 2500XL Y Gul 1520 sider Blækbeholder 9267B001
187 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron Canon PGI-2500XL Gul - høj kapacitet (19,3 ml)
209 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Blæk 9267B001 PGI-2500XL Gul
-21%227 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron Canon PGI-2500XL Gul - høj kapacitet (19,3 ml)
229 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon PGI 2500XL Y Gul 1520 sider Blækbeholder 9267B001
239 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Gul Pgi-2500xl Y
244 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon PGI-2500 XLY Blækpatron Gul PGI-2500XLY Modsvarer: N/A
251 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Canon Blæk Pgi-2500xl Yellow
251,99 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Blækpatron Canon PGI-2500XL gul
-10%272,01 kr
Før 301,16 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PGI-2500 XLY Blækpatron Gul PGI-2500XLY Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PGI-2500 XLY Blækpatron Gul PGI-2500XLY Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK150 kr189 krKøb
2Tonerland.dk169 kr169 krKøb
3CompuMail DK187 kr187 krKøb
4Boligcenter DK209 kr209 krKøb
5Teknikproffset DK227 kr276 krKøb
6Vivas DK229 kr298 krKøb
7Ultrashop239 kr239 krKøb
8Dustin DK244 kr330,25 krKøb
9InkClub DK251 kr251 krKøb
10Hertels Boresko251,99 kr251,99 krKøb
11RedOffice Konpap272,01 kr272,01 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon PGI-2500 XLY Blækpatron Gul PGI-2500XLY Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon PGI-2500 XLY Blækpatron Gul PGI-2500XLY Modsvarer: N/A i 135 dage. Laveste pris i perioden er 117,6 kr (registreret d. 17. februar 2026), højeste er 163 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 153 kr.

Den nuværende pris på 150 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Canon Canon PGI-2500 XLY Blækpatron Gul PGI-2500XLY Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Canon Canon PGI-2500 XLY Blækpatron Gul PGI-2500XLY Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026150 kr13 kr (8%)
4. mar. 2026163 kr45,4 kr (39%)
17. feb. 2026117,6 kr29,4 kr (20%)
16. feb. 2026147 kr1 kr (1%)
15. feb. 2026148 kr1 kr (1%)
14. feb. 2026149 kr1 kr (1%)
13. feb. 2026150 kr2 kr (1%)
11. feb. 2026152 kr1 kr (1%)
10. feb. 2026153 kr2 kr (1%)
9. feb. 2026155 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret