Gå til hovedindhold

Canon PGI 72 MBK/ /R Multipack Gul Cyan Magenta Rød Mat sort Blækbeholder 6402B009

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4960999974200
Pris fra 475 krtil 771 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 296 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 458 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Canon PGI 72 MBK/ /R Multipack Gul Cyan Magenta Rød Mat sort Blækbeholder 6402B009 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 475 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon PGI-72 Multi Pakke MBK/C/M/Y/R Original
475 kr
Til butik
Canon PGI-72 Multi Pakke MBK/C/M/Y/R Original billede

Produktinformation

Canon PGI-72 Multi Pakke MBK/C/M/Y/R Canon Multi Pakke (PGI-72) Oemnr. : 6402B009Indhold : 5 X 14 ml.Farve : Blå, Magenta, Mat sort, Rød, GulType : Original Canon PGI72 printerpatroner

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Canon PIXMA PRO 10
EAN: 4960999974200
Varenr.: 6402B009
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PGI-72 / 6402B009 Multi Pack
482 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PGI 72 MBK/ /R Multipack Gul Cyan Magenta Rød Mat sort Blækbeholder 6402B009
519 kr
Til butik
Canon PGI 72 MBK/ /R Multipack Gul Cyan Magenta Rød Mat sort Blækbeholder 6402B009 billede

Produktinformation

Canon 6402B009. Patron kapacitet: Standard udbytte, Forsyningstype: Multipakke, Farve blæk sidekapacitet: 710 Sider, Udskrivning af farver: Blå, Magenta, Mat sort, Rød, Gul, Antal pr. pakke: 5 stk, Sort blæk sidekapacitet: 1640 Sider

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Artikel nr.: 6402B009
EAN: 4960999974200
Varenr.: 82459
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon PGI 72 MBK/ /R Multipack Gul Cyan Magenta Rød Mat sort Blækbeholder 6402B009
619 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Multipak Pgi-72 (mbk/c/m/y/r)
619 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatroner til printer Canon PGI-72 MBK/C/M/Y/R - multipakke (5 stk.)
-1%669 kr
Før 679 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatroner til printer Canon PGI-72 MBK/C/M/Y/R - multipakke (5 stk.)
-1%689 kr
Før 699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Blækpatron MultiPack MBK,C,M,Y, R, Innehåll 5x 6402B009 Modsvarer: N/A
-3%771 kr
Før 795 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon PGI 72 MBK/ /R Multipack Gul Cyan Magenta Rød Mat sort Blækbeholder 6402B009 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon PGI 72 MBK/ /R Multipack Gul Cyan Magenta Rød Mat sort Blækbeholder 6402B009 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk475 kr475 krKøb
2Proshop DK482 kr521 krKøb
3CompuMail DK519 kr519 krKøb
4Ultrashop619 kr619 krKøb
5Dustin DK619 kr705,25 krKøb
6Boligcenter DK669 kr669 krKøb
7Vivas DK689 kr768 krKøb
8InkClub DK771 kr771 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon PGI 72 MBK/ /R Multipack Gul Cyan Magenta Rød Mat sort Blækbeholder 6402B009

PriceData har fulgt prisen på Canon PGI 72 MBK/ /R Multipack Gul Cyan Magenta Rød Mat sort Blækbeholder 6402B009 i 174 dage. Laveste pris i perioden er 458 kr (registreret d. 30. januar 2026), højeste er 477 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 471 kr.

Den nuværende pris på 475 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Canon PGI 72 MBK/ /R Multipack Gul Cyan Magenta Rød Mat sort Blækbeholder 6402B009. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Canon PGI 72 MBK/ /R Multipack Gul Cyan Magenta Rød Mat sort Blækbeholder 6402B009 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. maj 2026475 kr17 kr (4%)
30. apr. 2026458 kr17 kr (4%)
27. mar. 2026475 kr2 kr (0%)
24. mar. 2026473 kr15 kr (3%)
30. jan. 2026458 kr17 kr (4%)
23. dec. 2025475 kr2 kr (0%)
22. dec. 2025477 kr2 kr (0%)
21. dec. 2025475 kr7 kr (1%)
20. dec. 2025468 kr7 kr (1%)
11. dec. 2025475 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret