Gå til hovedindhold

Canon Canon PGI-72 C Blækpatron Cyan PGI-72C Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4960999902104
Pris fra 106 krtil 159 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 53 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 97 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Canon Canon PGI-72 C Blækpatron Cyan PGI-72C Modsvarer: N/A og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 106 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon PGI-72C Cyan Blækpatron Original
106 kr
Til butik
Canon PGI-72C Cyan Blækpatron Original billede

Produktinformation

Canon PGI-72C Cyan Blækpatron Original Canon Cyan Blækpatron (PGI-72C)

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Canon PIXMA PRO 10
EAN: 4960999902104
Varenr.: 6404B001
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PGI-72 / 6404B001 Cyan
109 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PGI 72C Cyan 525 sider Blækbeholder 6404B001
124 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Cyan Pgi-72c - Pro-10
144 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon PGI 72C Cyan 525 sider Blækbeholder 6404B001
159 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon PGI-72 C Blækpatron Cyan PGI-72C Modsvarer: N/A
159 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PGI-72 C Blækpatron Cyan PGI-72C Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PGI-72 C Blækpatron Cyan PGI-72C Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk106 kr106 krKøb
2Proshop DK109 kr148 krKøb
3CompuMail DK124 kr124 krKøb
4Dustin DK144 kr230,25 krKøb
5Ultrashop159 kr159 krKøb
6InkClub DK159 kr159 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon PGI-72 C Blækpatron Cyan PGI-72C Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon PGI-72 C Blækpatron Cyan PGI-72C Modsvarer: N/A i 168 dage. Laveste pris i perioden er 97 kr (registreret d. 8. januar 2026), højeste er 106 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 101 kr.

Den nuværende pris på 106 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Canon Canon PGI-72 C Blækpatron Cyan PGI-72C Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Canon Canon PGI-72 C Blækpatron Cyan PGI-72C Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026106 kr5 kr (5%)
5. maj 2026101 kr1 kr (1%)
4. maj 2026100 kr1 kr (1%)
2. maj 2026101 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026102 kr5 kr (5%)
17. apr. 202697 kr5 kr (5%)
28. mar. 2026102 kr5 kr (5%)
26. mar. 202697 kr5 kr (5%)
25. mar. 2026102 kr5 kr (5%)
24. mar. 202697 kr5 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret