Gå til hovedindhold

Canon EOS R50 V - Digitalkamera - spejlløst - 24.2 MP - APS-C - 4K / 30 fps RF-S 14-30mm F4-6.3 IS STM PZ lens - Wi-Fi, Bluetooth - sort

CanonDigitalkameraerEAN: 8714574690995
Pris fra 6.590 krtil 8.277 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.687 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Canon EOS R50 V - Digitalkamera - spejlløst - 24.2 MP - APS-C - 4K / 30 fps RF-S 14-30mm F4-6.3 IS STM PZ lens - Wi-Fi, Bluetooth - sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6590 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon EOS R50 V + RF-S 14-30mm F4-6.3 IS STM PZ - Content Creator Kit
6.590 kr
Til butik
Canon EOS R50 V + RF-S 14-30mm F4-6.3 IS STM PZ - Content Creator Kit billede

Produktinformation

Inkl. Canon HG-100TBR Shooting Grip / Mini-stativ

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Kamera
Artikel nr.: 6895C028
EAN: 8714574690995
Varenr.: 3358092
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Eos R50 V + Rf-s 18-45mm F/4-6.3 Is Stm Pz + Content Creator Kit
-10%7.499 kr
Før 8.286,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Canon Eos R50 V + Rf-s 18-45mm F/4-6.3 Is Stm Pz + Content Creator Kit billede

Produktinformation

Kameraet producerer billeder af høj kvalitet med en 24,2 MP APS-C sensor og DIGIC X processor, der fanger skarpe stillbilleder og 4K Ultra HD-video. Dets avancerede Dual Pixel CMOS AF II-system garanterer præcist fokus med øje-, krop- og ansigtsgenkendelse, hvilket giver dig mulighed for at optage dynamisk indhold med selvtillid. Det komplette kit inkluderer essentielt tilbehør og robuste forbindelsesmuligheder, hvilket gør det til et alsidigt valg for indholdsskabere, der søger et kompakt, men effektivt værktøj.

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Systemkameraer
Artikel nr.: 6895C028
EAN: 8714574690995
Varenr.: 5020048262
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon EOS R50 V - Digitalkamera - spejlløst - 24.2 MP - APS-C - 4K / 30 fps RF-S 14-30mm F4-6.3 IS STM PZ lens - Wi-Fi, Bluetooth - sort
8.238 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon EOS R50 V 24.2Megapixel Sort Digitalkamera
8.277 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon EOS R50 V - Digitalkamera - spejlløst - 24.2 MP - APS-C - 4K / 30 fps RF-S 14-30mm F4-6.3 IS STM PZ lens - Wi-Fi, Bluetooth - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon EOS R50 V - Digitalkamera - spejlløst - 24.2 MP - APS-C - 4K / 30 fps RF-S 14-30mm F4-6.3 IS STM PZ lens - Wi-Fi, Bluetooth - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK6.590 kr6.590 krKøb
2Dustin DK7.499 kr7.585,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK8.238 kr8.238 krKøb
4CompuMail DK8.277 kr8.277 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon EOS R50 V - Digitalkamera - spejlløst - 24.2 MP - APS-C - 4K / 30 fps RF-S 14-30mm F4-6.3 IS STM PZ lens - Wi-Fi, Bluetooth - sort

PriceData har fulgt prisen på Canon EOS R50 V - Digitalkamera - spejlløst - 24.2 MP - APS-C - 4K / 30 fps RF-S 14-30mm F4-6.3 IS STM PZ lens - Wi-Fi, Bluetooth - sort i 174 dage. Laveste pris i perioden er 6.590 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 8.395 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.969 kr.

Den nuværende pris på 6.590 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Canon EOS R50 V - Digitalkamera - spejlløst - 24.2 MP - APS-C - 4K / 30 fps RF-S 14-30mm F4-6.3 IS STM PZ lens - Wi-Fi, Bluetooth - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Canon EOS R50 V - Digitalkamera - spejlløst - 24.2 MP - APS-C - 4K / 30 fps RF-S 14-30mm F4-6.3 IS STM PZ lens - Wi-Fi, Bluetooth - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. apr. 20266.590 kr1.372 kr (17%)
22. apr. 20267.962 kr37 kr (0%)
21. apr. 20267.925 kr37 kr (0%)
19. apr. 20267.962 kr276 kr (3%)
5. apr. 20268.238 kr240 kr (3%)
4. apr. 20267.998 kr615 kr (8%)
3. apr. 20267.383 kr855 kr (10%)
7. mar. 20268.238 kr748 kr (10%)
20. feb. 20267.490 kr748 kr (9%)
15. feb. 20268.238 kr157 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret