Gå til hovedindhold

Canon EOS R50 + RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM Creator Kit - Sort

CanonDigitalkameraerEAN: 8714574676050
Pris fra 6.390 krtil 8.079 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.689 kr (21% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Canon EOS R50 + RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM Creator Kit - Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6390 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon EOS R50 + RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM Creator Kit - Sort
6.390 kr
Til butik
Canon EOS R50 + RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM Creator Kit - Sort billede

Produktinformation

Det nye EOS R50 er den perfekte indgang til EOS R-serien for aktive content creators, der ønsker at tage skridtet fra smartphone til et dedikeret, spejlløst kamera. Dette kompakte, alsidige kamera tilbyder hele pakken til både foto og video og leverer imponerende resultater. Den ideelle følgesvend for dem, der er født til at skabe. I kassen: - EOS R50 - RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM - Integral 32 GB Class 10 4K-kort - Tripod Grip HG-100TBR - Stereo mikrofon DM-E100...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Kamera
Artikel nr.: 5811C035
EAN: 8714574676050
Varenr.: 3140904
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon EOS R50 systemkamera + 18-45 mm objektiv Vloggersæt
7.246 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Eos R50 + Rf-s 18-45mm F/4.5-6.3 Is Stm | Creator Kit
7.774 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon EOS R50 systemkamera + 18-45 mm objektiv Vlogger Kit
7.942 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon EOS R50 Digitalkamera 3840 x 2160 Sort
8.079 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon EOS R50 + RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM Creator Kit - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon EOS R50 + RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM Creator Kit - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK6.390 kr6.390 krKøb
2CS MEGASTORE DK7.246 kr7.246 krKøb
3Dustin DK7.774 kr7.860,25 krKøb
4Teknikproffset DK7.942 kr8.001 krKøb
5Ultrashop8.079 kr8.079 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon EOS R50 + RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM Creator Kit - Sort

PriceData har fulgt prisen på Canon EOS R50 + RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM Creator Kit - Sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 6.058 kr (registreret d. 12. februar 2026), højeste er 6.995 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.283 kr.

Den nuværende pris på 6.390 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 36 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Canon EOS R50 + RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM Creator Kit - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Canon EOS R50 + RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM Creator Kit - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. apr. 20266.390 kr569 kr (8%)
25. apr. 20266.959 kr362 kr (5%)
23. apr. 20266.597 kr362 kr (5%)
16. apr. 20266.959 kr36 kr (1%)
7. mar. 20266.995 kr245 kr (4%)
20. feb. 20266.750 kr245 kr (4%)
15. feb. 20266.995 kr56 kr (1%)
14. feb. 20266.939 kr150 kr (2%)
13. feb. 20266.789 kr731 kr (12%)
12. feb. 20266.058 kr30 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret