Gå til hovedindhold

Canon Canon PGI-1500 Y Blækpatron Gul PGI-1500Y Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292004571
Pris fra 82 krtil 129 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 47 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Canon Canon PGI-1500 Y Blækpatron Gul PGI-1500Y Modsvarer: N/A og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 82 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PGI-1500 / 9231B001 Yellow
82 kr
Til butik
Canon PGI-1500 / 9231B001 Yellow billede

Produktinformation

4.5 ml, gul, original, blækbeholder, for MAXIFY MB2050, MB2150, MB2155, MB2350, MB2750, MB2755

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 9231B001
EAN: 4549292004571
Varenr.: 2650011
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon PGI-1500 Yellow Printerpatron Original
94 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PGI 1500 Y Gul 300 sider Blækbeholder 9231B001
100 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon PGI-1500 Y Blækpatron Gul PGI-1500Y Modsvarer: N/A
129 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PGI-1500 Y Blækpatron Gul PGI-1500Y Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PGI-1500 Y Blækpatron Gul PGI-1500Y Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK82 kr121 krKøb
2Tonerland.dk94 kr94 krKøb
3CompuMail DK100 kr100 krKøb
4InkClub DK129 kr129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon PGI-1500 Y Blækpatron Gul PGI-1500Y Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon PGI-1500 Y Blækpatron Gul PGI-1500Y Modsvarer: N/A i 169 dage. Laveste pris i perioden er 79 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 94 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 89 kr.

Den nuværende pris på 82 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Canon Canon PGI-1500 Y Blækpatron Gul PGI-1500Y Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Canon Canon PGI-1500 Y Blækpatron Gul PGI-1500Y Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202682 kr12 kr (13%)
1. maj 202694 kr2 kr (2%)
30. apr. 202692 kr3 kr (3%)
27. apr. 202689 kr7 kr (9%)
9. apr. 202682 kr10 kr (11%)
29. mar. 202692 kr2 kr (2%)
26. mar. 202694 kr2 kr (2%)
22. mar. 202692 kr2 kr (2%)
25. feb. 202694 kr2 kr (2%)
12. feb. 202692 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret