Gå til hovedindhold

Canon Canon PGI-1500 XLM Blækpatron Magenta PGI-1500XLM Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292003901
Pris fra 112 krtil 209 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 97 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 86 kr 6. maj

Sammenlign priser på Canon Canon PGI-1500 XLM Blækpatron Magenta PGI-1500XLM Modsvarer: N/A og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 112 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PGI-1500XL / 9194B001 High Magenta
112 kr
Til butik
Canon PGI-1500XL / 9194B001 High Magenta billede

Produktinformation

12 ml, Højtydende, magenta, original, blækbeholder, for MAXIFY MB2050, MB2150, MB2155, MB2350, MB2750, MB2755

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 9194B001
EAN: 4549292003901
Varenr.: 2457688
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon PGI-1500 XL Magenta Original
114 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PGI 1500XL M Magenta 780 sider Blækbeholder 9194B001
129 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron Canon PGI-1500XL Magenta - høj kapacitet (780 sider)
149 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon PGI-1500 XLM Blækpatron Magenta PGI-1500XLM Modsvarer: N/A
155 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Blæk 9194B001 PGI-1500XL Magenta
-21%157 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon PGI 1500XL M Magenta 780 sider Blækbeholder 9194B001
169 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Magenta Pgi-1500xl M
169 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron Canon PGI-1500XL Magenta - høj kapacitet (780 sider)
169 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Canon Blæk Pgi-1500xl M Magenta
170,78 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Blækpatron Canon PGI-1500XL M
-10%190,64 kr
Før 211,08 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Magenta blækpatron – høj kapacitet, 780 sider
-13%209 kr
Før 239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PGI-1500 XLM Blækpatron Magenta PGI-1500XLM Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PGI-1500 XLM Blækpatron Magenta PGI-1500XLM Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK112 kr151 krKøb
2Tonerland.dk114 kr114 krKøb
3CompuMail DK129 kr129 krKøb
4Boligcenter DK149 kr149 krKøb
5InkClub DK155 kr155 krKøb
6Teknikproffset DK157 kr206 krKøb
7Ultrashop169 kr169 krKøb
8Dustin DK169 kr255,25 krKøb
9Vivas DK169 kr238 krKøb
10Hertels Boresko170,78 kr170,78 krKøb
11RedOffice Konpap190,64 kr190,64 krKøb
12Estore DK209 kr209 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon PGI-1500 XLM Blækpatron Magenta PGI-1500XLM Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon PGI-1500 XLM Blækpatron Magenta PGI-1500XLM Modsvarer: N/A i 176 dage. Laveste pris i perioden er 86 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 113 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 98 kr.

Den nuværende pris på 112 kr er 14% over normalprisen. Prisen er steget 30% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Canon Canon PGI-1500 XLM Blækpatron Magenta PGI-1500XLM Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Canon Canon PGI-1500 XLM Blækpatron Magenta PGI-1500XLM Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026112 kr14 kr (14%)
7. maj 202698 kr12 kr (14%)
6. maj 202686 kr26 kr (23%)
2. maj 2026112 kr8 kr (8%)
1. maj 2026104 kr7 kr (6%)
30. apr. 2026111 kr7 kr (7%)
14. apr. 2026104 kr1 kr (1%)
13. apr. 2026105 kr16 kr (18%)
11. apr. 202689 kr16 kr (15%)
2. apr. 2026105 kr9 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret