Gå til hovedindhold

Canon Canon PFI-1300 R Blækpatron rød, 330 ml 0819C001AA Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292049411
Pris fra 1.273 krtil 1.755 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 482 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.156 kr 31. mar.

Sammenlign priser på Canon Canon PFI-1300 R Blækpatron rød, 330 ml 0819C001AA Modsvarer: N/A og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1273 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PFI-1300 / 0819C001 Red
1.273 kr
Til butik
Canon PFI-1300 / 0819C001 Red billede

Produktinformation

330 ml, rød, original, blækbeholder, for imagePROGRAF PRO-2000, PRO-2100, PRO-4000, PRO-4100, PRO-6000, PRO-6100

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 0819C001
EAN: 4549292049411
Varenr.: 2566208
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Ink Red Pfi-1300 330ml - Pro 6100
-0%1.306 kr
Før 1.306,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PFI 1300 R Rød
1.308 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon PFI-1300R Red ink Original
1.337 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon PFI-1300 R Blækpatron rød, 330 ml 0819C001AA Modsvarer: N/A
1.755 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-1300 R Blækpatron rød, 330 ml 0819C001AA Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-1300 R Blækpatron rød, 330 ml 0819C001AA Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.273 kr1.273 krKøb
2Dustin DK1.306 kr1.392,25 krKøb
3CompuMail DK1.308 kr1.308 krKøb
4Tonerland.dk1.337 kr1.337 krKøb
5InkClub DK1.755 kr1.755 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon PFI-1300 R Blækpatron rød, 330 ml 0819C001AA Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon PFI-1300 R Blækpatron rød, 330 ml 0819C001AA Modsvarer: N/A i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.156 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 1.306 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.261 kr.

Den nuværende pris på 1.273 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Canon Canon PFI-1300 R Blækpatron rød, 330 ml 0819C001AA Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Canon Canon PFI-1300 R Blækpatron rød, 330 ml 0819C001AA Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 20261.273 kr2 kr (0%)
2. maj 20261.275 kr17 kr (1%)
16. apr. 20261.258 kr17 kr (1%)
11. apr. 20261.275 kr40 kr (3%)
9. apr. 20261.235 kr79 kr (7%)
31. mar. 20261.156 kr119 kr (9%)
17. mar. 20261.275 kr17 kr (1%)
19. feb. 20261.258 kr20 kr (2%)
14. jan. 20261.238 kr68 kr (5%)
10. jan. 20261.306 kr11 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret