Gå til hovedindhold

Canon Canon PFI-1300 PGY Blækpatron Ljusgrå 0818C001AA Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292049404
Pris fra 1.299 krtil 1.755 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 456 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.156 kr 31. mar.

Sammenlign priser på Canon Canon PFI-1300 PGY Blækpatron Ljusgrå 0818C001AA Modsvarer: N/A og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1299 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PFI-1300 / 0818C001 Photo Grey
1.299 kr
Til butik
Canon PFI-1300 / 0818C001 Photo Grey billede

Produktinformation

330 ml, fotogrå, original, blækbeholder, for imagePROGRAF PRO-2000, PRO-2100, PRO-4000, PRO-4100, PRO-6000, PRO-6100

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 0818C001
EAN: 4549292049404
Varenr.: 2566207
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PFI 1300 PGY Fotogrå Blækbeholder 0818C001
1.339 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon PFI-1300GPY Photo Grey Original
1.363 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Ink Photo Gray Pfi-1300 330ml - Pro 6100
-0%1.556 kr
Før 1.556,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron - Canon PFI-1300PGY, foto-grå, 330 ml
1.599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron - Canon PFI-1300PGY, foto-grå, 330 ml
1.619 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon PFI-1300 PGY Blækpatron Ljusgrå 0818C001AA Modsvarer: N/A
1.755 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-1300 PGY Blækpatron Ljusgrå 0818C001AA Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-1300 PGY Blækpatron Ljusgrå 0818C001AA Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.299 kr1.299 krKøb
2CompuMail DK1.339 kr1.339 krKøb
3Tonerland.dk1.363 kr1.363 krKøb
4Dustin DK1.556 kr1.642,25 krKøb
5Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
6Vivas DK1.619 kr1.698 krKøb
7InkClub DK1.755 kr1.755 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon PFI-1300 PGY Blækpatron Ljusgrå 0818C001AA Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon PFI-1300 PGY Blækpatron Ljusgrå 0818C001AA Modsvarer: N/A i 173 dage. Laveste pris i perioden er 1.156 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 1.337 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.285 kr.

Den nuværende pris på 1.299 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Canon Canon PFI-1300 PGY Blækpatron Ljusgrå 0818C001AA Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Canon Canon PFI-1300 PGY Blækpatron Ljusgrå 0818C001AA Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 20261.299 kr26 kr (2%)
13. maj 20261.273 kr26 kr (2%)
7. maj 20261.299 kr26 kr (2%)
1. maj 20261.273 kr2 kr (0%)
30. apr. 20261.275 kr5 kr (0%)
9. apr. 20261.270 kr114 kr (10%)
31. mar. 20261.156 kr118 kr (9%)
17. mar. 20261.274 kr12 kr (1%)
19. feb. 20261.262 kr24 kr (2%)
14. jan. 20261.238 kr99 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret