Gå til hovedindhold

Canon Canon PFI-1300 C Blækpatron cyan, 330 ml 0812C001AA Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292049312
Pris fra 1.273 krtil 1.849 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 576 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.156 kr 31. mar.

Sammenlign priser på Canon Canon PFI-1300 C Blækpatron cyan, 330 ml 0812C001AA Modsvarer: N/A og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1273 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PFI-1300 / 0812C001 Cyan
1.273 kr
Til butik
Canon PFI-1300 / 0812C001 Cyan billede

Produktinformation

330 ml, cyan, original, blækbeholder, for imagePROGRAF PRO-2000, PRO-2100, PRO-4000, PRO-4100, PRO-6000, PRO-6100

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 0812C001
EAN: 4549292049312
Varenr.: 2566218
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PFI 1300 C Cyan Blækbeholder 0812C001
1.309 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon PFI-1300C Cyan Ink Original
1.363 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Canon Blæk PFI-1300 cyan
1.423 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Ink Cyan Pfi-1300 330ml - Pro-4000s/6100s
-0%1.556 kr
Før 1.556,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon PFI-1300 C Blækpatron cyan, 330 ml 0812C001AA Modsvarer: N/A
1.755 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Blæk 0812C001 PFI-1300 Cyan
-7%1.849 kr
Før 1.989 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-1300 C Blækpatron cyan, 330 ml 0812C001AA Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-1300 C Blækpatron cyan, 330 ml 0812C001AA Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.273 kr1.273 krKøb
2CompuMail DK1.309 kr1.309 krKøb
3Tonerland.dk1.363 kr1.363 krKøb
4RedOffice Konpap1.423 kr1.423 krKøb
5Dustin DK1.556 kr1.642,25 krKøb
6InkClub DK1.755 kr1.755 krKøb
7Teknikproffset DK1.849 kr1.908 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon PFI-1300 C Blækpatron cyan, 330 ml 0812C001AA Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon PFI-1300 C Blækpatron cyan, 330 ml 0812C001AA Modsvarer: N/A i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.156 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 1.339 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.262 kr.

Den nuværende pris på 1.273 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Canon Canon PFI-1300 C Blækpatron cyan, 330 ml 0812C001AA Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Canon Canon PFI-1300 C Blækpatron cyan, 330 ml 0812C001AA Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 20261.273 kr2 kr (0%)
1. maj 20261.275 kr64 kr (5%)
30. apr. 20261.339 kr65 kr (5%)
9. apr. 20261.274 kr118 kr (10%)
31. mar. 20261.156 kr118 kr (9%)
10. mar. 20261.274 kr47 kr (4%)
6. mar. 20261.227 kr47 kr (4%)
2. mar. 20261.274 kr12 kr (1%)
18. feb. 20261.262 kr29 kr (2%)
17. feb. 20261.291 kr53 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret