Gå til hovedindhold

Canon Canon PFI-1300 M Blækpatron magenta, 330 ml 0813C001AA Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292049336
Pris fra 1.251 krtil 2.031,9 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 780,9 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.156 kr 31. mar.

Sammenlign priser på Canon Canon PFI-1300 M Blækpatron magenta, 330 ml 0813C001AA Modsvarer: N/A og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1251 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PFI-1300 / 0813C001 Magenta
1.251 kr
Til butik
Canon PFI-1300 / 0813C001 Magenta billede

Produktinformation

330 ml, magenta, original, blækbeholder, for imagePROGRAF PRO-2000, PRO-2100, PRO-4000, PRO-4100, PRO-6000, PRO-6100

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 0813C001
EAN: 4549292049336
Varenr.: 2566214
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Ink Magenta Pfi-1300 330ml - Pro-4000s/6100s
-0%1.306 kr
Før 1.306,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon PFI-1300M Magenta ink Original
1.363 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron Canon PFI-1300M - Magenta, 330 ml, original
1.499 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron Canon PFI-1300M - Magenta, 330 ml, original
1.519 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon PFI-1300 M Blækpatron Magenta PFI-1300M Modsvarer: N/A
1.637,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Blæk 0813C001 PFI-1300 Magenta
-8%1.839 kr
Før 1.989 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Canon Blæk PFI-1300 magenta
2.031,9 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-1300 M Blækpatron magenta, 330 ml 0813C001AA Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-1300 M Blækpatron magenta, 330 ml 0813C001AA Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.251 kr1.251 krKøb
2Dustin DK1.306 kr1.392,25 krKøb
3Tonerland.dk1.363 kr1.363 krKøb
4Boligcenter DK1.499 kr1.499 krKøb
5Vivas DK1.519 kr1.598 krKøb
6InkClub DK1.637,95 kr1.637,95 krKøb
7Teknikproffset DK1.839 kr1.898 krKøb
8RedOffice Konpap2.031,9 kr2.031,9 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon PFI-1300 M Blækpatron magenta, 330 ml 0813C001AA Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon PFI-1300 M Blækpatron magenta, 330 ml 0813C001AA Modsvarer: N/A i 153 dage. Laveste pris i perioden er 1.156 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 1.339 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.259 kr.

Den nuværende pris på 1.251 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Canon Canon PFI-1300 M Blækpatron magenta, 330 ml 0813C001AA Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Canon Canon PFI-1300 M Blækpatron magenta, 330 ml 0813C001AA Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 20261.251 kr7 kr (1%)
16. apr. 20261.258 kr17 kr (1%)
14. apr. 20261.275 kr17 kr (1%)
9. apr. 20261.258 kr102 kr (9%)
31. mar. 20261.156 kr119 kr (9%)
10. mar. 20261.275 kr48 kr (4%)
6. mar. 20261.227 kr48 kr (4%)
26. feb. 20261.275 kr17 kr (1%)
19. feb. 20261.258 kr20 kr (2%)
6. feb. 20261.238 kr82 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret