Gå til hovedindhold

Canon Canon PFI-1300 MBK Blækpatron mat sort, 330 ml 0810C001AA Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292049282
Pris fra 1.302 krtil 1.849 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 547 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.156 kr 31. mar.

Sammenlign priser på Canon Canon PFI-1300 MBK Blækpatron mat sort, 330 ml 0810C001AA Modsvarer: N/A og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1302 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PFI-1300 / 0810C001 Matte Black
1.302 kr
Til butik
Canon PFI-1300 / 0810C001 Matte Black billede

Produktinformation

330 ml, mat sort, original, blækbeholder, for imagePROGRAF PRO-2000, PRO-2100, PRO-4000, PRO-4100, PRO-6000, PRO-6100

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 0810C001
EAN: 4549292049282
Varenr.: 2566219
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PFI 1300 MBK Mat sort Blækbeholder 0810C001
1.308 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon PFI-1300MBK Matte Sort ink Original
1.363 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Ink Matte Black Pfi-1300 330ml - Pro-4000s/6100s
-0%1.556 kr
Før 1.556,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Canon Blæk PFI-1300 mat black
1.611 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon PFI-1300 MBK Blækpatron mat sort, 330 ml 0810C001AA Modsvarer: N/A
1.755 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Blæk 0810C001 PFI-1300 Matsort
-7%1.849 kr
Før 1.989 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-1300 MBK Blækpatron mat sort, 330 ml 0810C001AA Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-1300 MBK Blækpatron mat sort, 330 ml 0810C001AA Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.302 kr1.302 krKøb
2CompuMail DK1.308 kr1.308 krKøb
3Tonerland.dk1.363 kr1.363 krKøb
4Dustin DK1.556 kr1.642,25 krKøb
5RedOffice Konpap1.611 kr1.611 krKøb
6InkClub DK1.755 kr1.755 krKøb
7Teknikproffset DK1.849 kr1.908 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon PFI-1300 MBK Blækpatron mat sort, 330 ml 0810C001AA Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon PFI-1300 MBK Blækpatron mat sort, 330 ml 0810C001AA Modsvarer: N/A i 153 dage. Laveste pris i perioden er 1.156 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 1.310 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.264 kr.

Den nuværende pris på 1.302 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Canon Canon PFI-1300 MBK Blækpatron mat sort, 330 ml 0810C001AA Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Canon Canon PFI-1300 MBK Blækpatron mat sort, 330 ml 0810C001AA Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.302 kr29 kr (2%)
2. maj 20261.273 kr2 kr (0%)
30. apr. 20261.275 kr1 kr (0%)
15. apr. 20261.274 kr36 kr (3%)
9. apr. 20261.310 kr154 kr (13%)
31. mar. 20261.156 kr119 kr (9%)
17. mar. 20261.275 kr1 kr (0%)
2. mar. 20261.274 kr12 kr (1%)
19. feb. 20261.262 kr24 kr (2%)
2. jan. 20261.238 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret