Gå til hovedindhold

Canon Canon PFI-1000 PM Blækpatron Ljus magenta PFI-1000PM Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292046496
Pris fra 396 krtil 613,95 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 217,95 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 393 kr 23. apr.

Sammenlign priser på Canon Canon PFI-1000 PM Blækpatron Ljus magenta PFI-1000PM Modsvarer: N/A og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 396 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PFI-1000 / 0551C001 Photo Magenta
396 kr
Til butik
Canon PFI-1000 / 0551C001 Photo Magenta billede

Produktinformation

80 ml, fotomagenta, original, blækbeholder, for imagePROGRAF PRO-1000

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 0551C001
EAN: 4549292046496
Varenr.: 2532140
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon PFI-1000PM Photo Magenta Original
419 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PFI 1000 PM Fotomagenta 3755 sider Blækbeholder 0551C001
435 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon PFI-1000 PM Blækpatron Ljus magenta PFI-1000PM Modsvarer: N/A
435 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Ink 0551C001 PFI-1000 Photo Magenta
-26%512 kr
Før 689 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon PFI 1000 PM Fotomagenta 3755 sider Blækbeholder 0551C001
519 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Canon Blæk Pfi-1000 PM Photo Magenta
548,84 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Foto Magenta Pfi-1000 Pm - Ipf-1000
-0%556 kr
Før 556,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
CANON PFI-1000 Photo Magenta
613,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-1000 PM Blækpatron Ljus magenta PFI-1000PM Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-1000 PM Blækpatron Ljus magenta PFI-1000PM Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK396 kr435 krKøb
2Tonerland.dk419 kr419 krKøb
3CompuMail DK435 kr435 krKøb
4InkClub DK435 kr435 krKøb
5Teknikproffset DK512 kr591 krKøb
6Ultrashop519 kr519 krKøb
7Hertels Boresko548,84 kr548,84 krKøb
8Dustin DK556 kr642,25 krKøb
9RedOffice Konpap613,95 kr613,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon PFI-1000 PM Blækpatron Ljus magenta PFI-1000PM Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon PFI-1000 PM Blækpatron Ljus magenta PFI-1000PM Modsvarer: N/A i 167 dage. Laveste pris i perioden er 385 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 419 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 403 kr.

Den nuværende pris på 396 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Canon Canon PFI-1000 PM Blækpatron Ljus magenta PFI-1000PM Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Canon Canon PFI-1000 PM Blækpatron Ljus magenta PFI-1000PM Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026396 kr2 kr (1%)
4. maj 2026394 kr2 kr (1%)
30. apr. 2026396 kr2 kr (1%)
29. apr. 2026394 kr2 kr (1%)
28. apr. 2026396 kr2 kr (1%)
27. apr. 2026394 kr2 kr (1%)
24. apr. 2026396 kr3 kr (1%)
23. apr. 2026393 kr24 kr (6%)
22. apr. 2026417 kr24 kr (6%)
21. apr. 2026393 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret