Gå til hovedindhold

Ideal Standard & Børma Børma Std S-tud 300mm - krom G3.4 oml. 22mm luftbl. svingbar

Ideal Standard & BørmaSanitetEAN: 5708559005686
Pris fra 260 krtil 369 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 109 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Børma Std S-tud 300mm - krom G3.4 oml. 22mm luftbl. svingbar og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 260 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Børma S-tud, svingbar, 300 mm, 3/4", krom
260 kr
Til butik
Børma S-tud, svingbar, 300 mm, 3/4", krom billede

Produktinformation

Fin og simpel S-tud fra I&B Nu kan du få en simpel og moderne S-tud til dit håndvaskarmatur, der er i et tidsløst design, og passer ind i ethvert hjem. Hvis du ønsker at skabe et simpel håndvaskarmatur, der er i en flot krom farve og moderne i dets look,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Badekar & spabade
Farve: chrome
Størrelse: 300 mm
EAN: 5708559005686
Varenr.: 728000130
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Børma Std S-tud 300mm - krom G3.4 oml. 22mm luftbl. svingbar
263 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Børma S-tud, svingbar, 300 mm, 3/4", krom
315 kr
Til butik
Børma S-tud, svingbar, 300 mm, 3/4", krom billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Badekarret
Farve: chrome
Størrelse: 300 mm
EAN: 5708559005686
Varenr.: 728000130
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Børma Standard S-tud 300 mm krom
315 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Børma Standard S-tud 300 mm, krom
349,85 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Børma S-tud, svingbar, 300 mm, 3/4", krom
369 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Børma Std S-tud 300mm - krom G3.4 oml. 22mm luftbl. svingbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Børma Std S-tud 300mm - krom G3.4 oml. 22mm luftbl. svingbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS260 kr260 krKøb
2CS MEGASTORE DK263 kr302 krKøb
3BilligVVS DK315 kr315 krKøb
4vvsfittings.dk315 kr315 krKøb
5EL-GROSSISTEN349,85 kr349,85 krKøb
6CompletVVS369 kr369 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Børma Std S-tud 300mm - krom G3.4 oml. 22mm luftbl. svingbar

PriceData har fulgt prisen på Børma Std S-tud 300mm - krom G3.4 oml. 22mm luftbl. svingbar i 181 dage. Laveste pris i perioden er 244 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 293 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 266 kr.

Den nuværende pris på 260 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Børma Std S-tud 300mm - krom G3.4 oml. 22mm luftbl. svingbar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Børma Std S-tud 300mm - krom G3.4 oml. 22mm luftbl. svingbar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026260 kr1 kr (0%)
25. maj 2026261 kr2 kr (1%)
22. maj 2026263 kr3 kr (1%)
20. maj 2026260 kr1 kr (0%)
19. maj 2026261 kr2 kr (1%)
18. maj 2026263 kr3 kr (1%)
16. maj 2026260 kr1 kr (0%)
14. maj 2026261 kr2 kr (1%)
11. maj 2026263 kr7 kr (3%)
9. maj 2026270 kr7 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret