Gå til hovedindhold

Ideal Standard Børma Std S-tud 150mm - krom G3.4 oml. 22mm luftbl. svingbar

Ideal StandardSanitetEAN: 5708559005655
Pris fra 213 krtil 296,31 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 83,31 kr (28% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Børma Std S-tud 150mm - krom G3.4 oml. 22mm luftbl. svingbar og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 213 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Børma standard s-tud 150 mm krom
213 kr
Til butik
Børma standard s-tud 150 mm krom billede

Produktinformation

Børma Standard S-tud 150 mm krom

Produktspecifikationer

Mærke: Børma
Kategori: Reservedele tilbehoer til armaturer
Artikel nr.: F960546AA
EAN: 5708559005655
Varenr.: 2895966
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Børma Std S-tud 150mm - krom G3.4 oml. 22mm luftbl. svingbar
221 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Brma S-tud 150 mm - krom
242 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Børma Standard S-tud 150 mm krom
252 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Børma Standard S-tud 150 mm krom
266,25 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Børma S-Tud 150 Mm
267,8 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Børma s-tud 150 mm
275 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BØRMA S-TUD 150 MM
296,31 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Børma Std S-tud 150mm - krom G3.4 oml. 22mm luftbl. svingbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Børma Std S-tud 150mm - krom G3.4 oml. 22mm luftbl. svingbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK213 kr252 krKøb
2CS MEGASTORE DK221 kr260 krKøb
3WATTOO.DK242 kr242 krKøb
4Elvvs.dk252 kr252 krKøb
5vvsfittings.dk266,25 kr266,25 krKøb
6Billigelogvvs.dk267,8 kr267,8 krKøb
7MaintainIt275 kr275 krKøb
8EL-GROSSISTEN296,31 kr296,31 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Børma Std S-tud 150mm - krom G3.4 oml. 22mm luftbl. svingbar

PriceData har fulgt prisen på Børma Std S-tud 150mm - krom G3.4 oml. 22mm luftbl. svingbar i 181 dage. Laveste pris i perioden er 212 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 250 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 224 kr.

Den nuværende pris på 213 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 20 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Børma Std S-tud 150mm - krom G3.4 oml. 22mm luftbl. svingbar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Børma Std S-tud 150mm - krom G3.4 oml. 22mm luftbl. svingbar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. apr. 2026213 kr1 kr (0%)
13. apr. 2026214 kr1 kr (0%)
10. apr. 2026215 kr1 kr (0%)
8. apr. 2026216 kr1 kr (0%)
7. apr. 2026217 kr1 kr (0%)
5. apr. 2026218 kr1 kr (0%)
4. apr. 2026219 kr1 kr (0%)
3. apr. 2026220 kr1 kr (0%)
1. apr. 2026221 kr1 kr (0%)
31. mar. 2026222 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret