Gå til hovedindhold

Ideal Standard & Børma Børma Std S-tud 200mm - krom G3.4 oml. 22mm luftbl. svingbar

Ideal Standard & BørmaSanitetEAN: 5708559005662
Pris fra 213 krtil 379 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 166 kr (44% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Børma Std S-tud 200mm - krom G3.4 oml. 22mm luftbl. svingbar og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 213 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Børma Std S-tud 200mm - krom G3.4 oml. 22mm luftbl. svingbar
213 kr
Til butik
Børma Std S-tud 200mm - krom G3.4 oml. 22mm luftbl. svingbar billede

Produktspecifikationer

Kategori: Armaturer og reservedele
Farve: 1
Artikel nr.: F960547AA
EAN: 5708559005662
Varenr.: 1349791
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Børma S-tud, svingbar, 200 mm, 3/4", krom
213 kr
Til butik
Børma S-tud, svingbar, 200 mm, 3/4", krom billede

Produktinformation

Fin og simpel S-tud fra I&B Nu kan du få en simpel og moderne S-tud til dit håndvaskarmatur, der er i et tidsløst design, og passer ind i ethvert hjem. Hvis du ønsker at skabe et simpel håndvaskarmatur, der er i en flot krom farve og moderne i dets look,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Badekar & spabade
Farve: chrome
Størrelse: 200mm
EAN: 5708559005662
Varenr.: 728000120
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Brma S-tud 200 mm - krom
247 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Børma standard s-tud 200 mm krom
247 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Børma Standard S-tud 200 mm krom
266,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Børma Standard S-tud 200mm, krom
296,31 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Børma S-tud, svingbar, 200 mm, 3/4", krom
369 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Børma S-tud, svingbar, 200 mm, 3/4", krom
379 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Børma Std S-tud 200mm - krom G3.4 oml. 22mm luftbl. svingbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Børma Std S-tud 200mm - krom G3.4 oml. 22mm luftbl. svingbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK213 kr252 krKøb
2LavprisVVS213 kr213 krKøb
3WATTOO.DK247 kr247 krKøb
4Proshop DK247 kr286 krKøb
5vvsfittings.dk266,25 kr266,25 krKøb
6EL-GROSSISTEN296,31 kr296,31 krKøb
7CompletVVS369 kr369 krKøb
8BilligVVS DK379 kr379 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Børma Std S-tud 200mm - krom G3.4 oml. 22mm luftbl. svingbar

PriceData har fulgt prisen på Børma Std S-tud 200mm - krom G3.4 oml. 22mm luftbl. svingbar i 181 dage. Laveste pris i perioden er 213 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 259 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 231 kr.

Den nuværende pris på 213 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Børma Std S-tud 200mm - krom G3.4 oml. 22mm luftbl. svingbar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Børma Std S-tud 200mm - krom G3.4 oml. 22mm luftbl. svingbar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026213 kr1 kr (0%)
26. maj 2026214 kr2 kr (1%)
25. maj 2026216 kr2 kr (1%)
22. maj 2026218 kr2 kr (1%)
20. maj 2026220 kr2 kr (1%)
18. maj 2026222 kr2 kr (1%)
17. maj 2026224 kr2 kr (1%)
15. maj 2026226 kr21 kr (9%)
14. maj 2026247 kr26 kr (12%)
11. maj 2026221 kr10 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret