Gå til hovedindhold

Ideal Standard & Børma Børma Std. H. brusearmatur - krom 2-gr. keramvent afg. ned G3.4

Ideal Standard & BørmaSanitetEAN: 3800019257412
Pris fra 1.117 krtil 1.496,04 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 379,04 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Børma Std. H. brusearmatur - krom 2-gr. keramvent afg. ned G3.4 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1117 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Brma brusearmatur 2 grebs, krom
1.117 kr
Til butik
Brma brusearmatur 2 grebs, krom billede

Produktspecifikationer

Mærke: Brma
Kategori: WATTOO.DK VVS Vandhaner Brusearmaturer
EAN: 3800019257412
Varenr.: 725708114
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Børma Std. H. brusearmatur - krom 2-gr. keramvent afg. ned G3.4
1.124 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Børma Handi brusearmatur, krom
-14%1.199 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Børma Handi brusearmatur, krom billede

Produktinformation

Ideal Standard & Børma kombinerer altid et flot design med god kvalitet, hvilket dette brusearmatur fra serien Handi også afspejler. Egenskaber: Modellen er i et klassisk udseende og ergonomiske egenskaber, som er for dig der sætter pris på enkelt og kval...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Brus & afskærmning
Farve: chrome
EAN: 3800019257412
Varenr.: 725708114
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Børma Handi brusearmatur, krom
1.373 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Børma Handi brusearmatur, krom
1.373 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Børma Standard Handi Brusearmatur krom 2-grebs
1.387,5 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Børma Standard Handi brusearmatur, 2-grebs, krom
1.496,04 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Børma Std. H. brusearmatur - krom 2-gr. keramvent afg. ned G3.4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Børma Std. H. brusearmatur - krom 2-gr. keramvent afg. ned G3.4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK1.117 kr1.117 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.124 kr1.124 krKøb
3CompletVVS1.199 kr1.199 krKøb
4BilligVVS DK1.373 kr1.373 krKøb
5LavprisVVS1.373 kr1.373 krKøb
6vvsfittings.dk1.387,5 kr1.387,5 krKøb
7EL-GROSSISTEN1.496,04 kr1.496,04 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Børma Std. H. brusearmatur - krom 2-gr. keramvent afg. ned G3.4

PriceData har fulgt prisen på Børma Std. H. brusearmatur - krom 2-gr. keramvent afg. ned G3.4 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.089 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 1.155 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.123 kr.

Den nuværende pris på 1.117 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Børma Std. H. brusearmatur - krom 2-gr. keramvent afg. ned G3.4. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Børma Std. H. brusearmatur - krom 2-gr. keramvent afg. ned G3.4 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.117 kr7 kr (1%)
26. maj 20261.124 kr7 kr (1%)
23. maj 20261.117 kr9 kr (1%)
22. maj 20261.126 kr9 kr (1%)
8. maj 20261.117 kr24 kr (2%)
7. maj 20261.141 kr24 kr (2%)
30. apr. 20261.117 kr25 kr (2%)
29. apr. 20261.142 kr25 kr (2%)
1. apr. 20261.117 kr9 kr (1%)
31. mar. 20261.126 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret