Gå til hovedindhold

FLOWCONCEPT Koblingsnippel serie 25 - 9mm slangestuds, std. Europrofil, t/luft

FLOWCONCEPTSanitetEAN: 5706224010416
Pris fra 40 krtil 50,5 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 10,5 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 38 kr 25. maj

Sammenlign priser på Koblingsnippel serie 25 - 9mm slangestuds, std. Europrofil, t/luft og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 40 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Koblingsnippel serie 25 sl 9 9mm slangestuds
40 kr
Til butik
Koblingsnippel serie 25 sl 9 9mm slangestuds billede

Produktinformation

Tilslutning: 9 mm Slangestuds Forniklet

Produktspecifikationer

Kategori: 504744112 - 512316589
EAN: 5706224010416
Varenr.: 230572
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Koblingsnippel serie 25 - 9mm slangestuds, std. Europrofil, t/luft
49 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
NIPPEL S. 25 9MM SLANGESTUDS
50,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Koblingsnippel serie 25 - 9mm slangestuds, std. Europrofil, t/luft koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Koblingsnippel serie 25 - 9mm slangestuds, std. Europrofil, t/luft koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk40 kr40 krKøb
2CS MEGASTORE DK49 kr88 krKøb
3EL-GROSSISTEN50,5 kr50,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Koblingsnippel serie 25 - 9mm slangestuds, std. Europrofil, t/luft

PriceData har fulgt prisen på Koblingsnippel serie 25 - 9mm slangestuds, std. Europrofil, t/luft i 173 dage. Laveste pris i perioden er 35 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 52,09 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 43 kr.

Den nuværende pris på 40 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Koblingsnippel serie 25 - 9mm slangestuds, std. Europrofil, t/luft. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Koblingsnippel serie 25 - 9mm slangestuds, std. Europrofil, t/luft de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202640 kr2 kr (5%)
25. maj 202638 kr12,5 kr (25%)
24. maj 202650,5 kr12,5 kr (33%)
6. maj 202638 kr12,5 kr (25%)
5. maj 202650,5 kr12,5 kr (33%)
24. apr. 202638 kr12,5 kr (25%)
23. apr. 202650,5 kr12,5 kr (33%)
24. mar. 202638 kr12,5 kr (25%)
23. mar. 202650,5 kr12,5 kr (33%)
20. mar. 202638 kr12,5 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret