Gå til hovedindhold

Ideal Standard & Børma Børma Std S-tud 100mm - krom G3.4 oml. 22mm luftbl. svingbar

Ideal Standard & BørmaSanitetEAN: 5708559005648
Pris fra 225 krtil 379 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 154 kr (41% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Børma Std S-tud 100mm - krom G3.4 oml. 22mm luftbl. svingbar og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 225 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Børma standard s-tud 100 mm krom
225 kr
Til butik
Børma standard s-tud 100 mm krom billede

Produktinformation

Børma Standard S-tud 100 mm krom

Produktspecifikationer

Mærke: Børma
Kategori: Reservedele tilbehoer til armaturer
Artikel nr.: F960545AA
EAN: 5708559005648
Varenr.: 2895967
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Børma Std S-tud 100mm - krom G3.4 oml. 22mm luftbl. svingbar
238 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Børma S-tud, svingbar, 100 mm, 3/4", krom
242 kr
Til butik
Børma S-tud, svingbar, 100 mm, 3/4", krom billede

Produktinformation

Fin og simpel S-tud fra I&B Nu kan du få en simpel og moderne S-tud til dit håndvaskarmatur, der er i et tidsløst design, og passer ind i ethvert hjem. Hvis du ønsker at skabe et simpel håndvaskarmatur, der er i en flot krom farve og moderne i dets look,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Badekar & spabade
Farve: chrome
Størrelse: 100 mm
EAN: 5708559005648
Varenr.: 728000110
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Børma Standard S-tud 100 mm krom
285 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Børma Standard S-tud 100mm, krom
317,61 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Børma S-tud, svingbar, 100 mm, 3/4", krom
369 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Børma S-tud, svingbar, 100 mm, 3/4", krom
379 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Børma Std S-tud 100mm - krom G3.4 oml. 22mm luftbl. svingbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Børma Std S-tud 100mm - krom G3.4 oml. 22mm luftbl. svingbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK225 kr264 krKøb
2CS MEGASTORE DK238 kr277 krKøb
3LavprisVVS242 kr242 krKøb
4vvsfittings.dk285 kr285 krKøb
5EL-GROSSISTEN317,61 kr317,61 krKøb
6CompletVVS369 kr369 krKøb
7BilligVVS DK379 kr379 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Børma Std S-tud 100mm - krom G3.4 oml. 22mm luftbl. svingbar

PriceData har fulgt prisen på Børma Std S-tud 100mm - krom G3.4 oml. 22mm luftbl. svingbar i 181 dage. Laveste pris i perioden er 224 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 269 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 238 kr.

Den nuværende pris på 225 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 30 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Børma Std S-tud 100mm - krom G3.4 oml. 22mm luftbl. svingbar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Børma Std S-tud 100mm - krom G3.4 oml. 22mm luftbl. svingbar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. apr. 2026225 kr1 kr (0%)
20. apr. 2026226 kr1 kr (0%)
18. apr. 2026227 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026228 kr1 kr (0%)
16. apr. 2026229 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026230 kr1 kr (0%)
14. apr. 2026231 kr1 kr (0%)
13. apr. 2026232 kr1 kr (0%)
10. apr. 2026233 kr1 kr (0%)
8. apr. 2026234 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret