Gå til hovedindhold

Bosch PRO Bosch GSA 18V-32 Professional Bajonetsav 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet

Bosch PRORedskaberEAN: 3165140951784
Pris fra 2.260 krtil 4.010 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.750 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.258 kr 13. maj

Sammenlign priser på Bosch GSA 18V-32 Professional Bajonetsav 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2260 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GSA 18V-32 Professional Bajonetsav 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet
2.260 kr
Til butik
Bosch GSA 18V-32 Professional Bajonetsav 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet billede

Produktinformation

Bosch GSA 18V-32 Professional - Vekslende sav - ledningfri - intet batteri - 18 V

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 06016A8109
EAN: 3165140951784
Varenr.: 994735099
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch BAJONETSAV GSA 18V-32 SOLO CASE S1130CF - SOLO
2.963 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch GSA 18V-32 - Akku bajonetsav - 06016A8109
4.010 kr
Til butik
Bosch GSA 18V-32 - Akku bajonetsav - 06016A8109 billede

Produktinformation

Bosch GSA 18V-32 - Akku bajonetsav - 06016A8109Bekvem håndtering i 18V-klassenUnik ergonomisk håndgrebsform og ekstra lang kontakt muliggør bedre håndtering ved vanskeligt arbejde over hovedhøjde eller under trange pladsforholdEC-motoren i kombination med en batteri med 18 V Bosch lithium-ion-teknologi leverer samme kraft som ledningsdrevne modeller, men giver frihed uden ledningLavt vibrationsniveau reducerer træthed under arbejdetSDS gør det nemt og sikkert at skifte klinge også med beskytt...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch PRO
Kategori: Professionel
Vægt: 1g
Artikel nr.: 06016A8109
EAN: 3165140951784
Varenr.: 7440108

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GSA 18V-32 Professional Bajonetsav 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GSA 18V-32 Professional Bajonetsav 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.260 kr2.260 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.963 kr2.963 krKøb
3Homeshop DK4.010 kr4.010 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GSA 18V-32 Professional Bajonetsav 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet

PriceData har fulgt prisen på Bosch GSA 18V-32 Professional Bajonetsav 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet i 181 dage. Laveste pris i perioden er 2.258 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 4.010 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.818 kr.

Den nuværende pris på 2.260 kr er 20% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Bosch GSA 18V-32 Professional Bajonetsav 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Bosch GSA 18V-32 Professional Bajonetsav 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 20262.260 kr1 kr (0%)
15. maj 20262.259 kr1 kr (0%)
13. maj 20262.258 kr4 kr (0%)
7. maj 20262.262 kr1 kr (0%)
1. maj 20262.263 kr2 kr (0%)
30. apr. 20262.265 kr698 kr (24%)
20. apr. 20262.963 kr158,54 kr (5%)
19. apr. 20263.121,54 kr158,54 kr (5%)
16. apr. 20262.963 kr583 kr (16%)
15. apr. 20263.546 kr330 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret