Gå til hovedindhold

Bosch PRO Bosch Akkubajonetsav Gsa 18V-28 Solo - 06016C0000

Bosch PRORedskaberEAN: 4059952581439
Pris fra 1.875 krtil 2.985 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.110 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.616 kr 6. apr.

Sammenlign priser på Bosch Akkubajonetsav Gsa 18V-28 Solo - 06016C0000 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1875 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch BAJONETSAV GSA 18V-28 SOLO - SOLO
1.875 kr
Til butik
Bosch BAJONETSAV GSA 18V-28 SOLO - SOLO billede

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Bajonetsave
Farve: 6
Artikel nr.: 06016C0000
EAN: 4059952581439
Varenr.: 8745935
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Professional GSA 18V-28 Professional (SOLO)
2.404 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Akkubajonetsav Gsa 18V-28 Solo - 06016C0000
2.985 kr
Til butik
Bosch Akkubajonetsav Gsa 18V-28 Solo - 06016C0000 billede

Produktinformation

Bosch akkubajonetsav GSA Batteridrevet bajonetsav til skæring i træ, metal og plast – ideel til nedrivning, rørarbejde og hurtige udskæringer på byggeplads eller i værkstedet. Nøglefunktioner Batteridrevet frihed uden ledning for bevægelsesfrihed på pladsen. Hurtig og værktøjsfri klingeudskiftning for effektiv arbejdsrytme. Justérbar hastighed for præcise snit i forskellige materialer. Robust udførelse designet til professionelle og krævende opgaver. Ergonomisk greb og lav vibrationsniveau f...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch PRO
Kategori: Bosch blå akku maskiner
Vægt: 4g
Artikel nr.: 06016C0000
EAN: 4059952581439
Varenr.: 7442407

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Akkubajonetsav Gsa 18V-28 Solo - 06016C0000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Akkubajonetsav Gsa 18V-28 Solo - 06016C0000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.875 kr1.875 krKøb
2Proshop DK2.404 kr2.404 krKøb
3Homeshop DK2.985 kr2.985 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Akkubajonetsav Gsa 18V-28 Solo - 06016C0000

PriceData har fulgt prisen på Bosch Akkubajonetsav Gsa 18V-28 Solo - 06016C0000 i 164 dage. Laveste pris i perioden er 1.588 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 1.875 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.761 kr.

Den nuværende pris på 1.875 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Bosch Akkubajonetsav Gsa 18V-28 Solo - 06016C0000. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Bosch Akkubajonetsav Gsa 18V-28 Solo - 06016C0000 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.875 kr7 kr (0%)
22. maj 20261.868 kr7 kr (0%)
18. maj 20261.875 kr11 kr (1%)
27. apr. 20261.864 kr127 kr (7%)
26. apr. 20261.737 kr9 kr (1%)
25. apr. 20261.746 kr9 kr (1%)
24. apr. 20261.755 kr9 kr (1%)
23. apr. 20261.764 kr9 kr (1%)
22. apr. 20261.773 kr9 kr (1%)
21. apr. 20261.782 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret