Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch GSA 18 V-LI C Professional Bajonetsav Med batteri Intet batteri

Bosch GroupRedskaberEAN: 3165140876407
Pris fra 1.187 krtil 1.256 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 69 kr (5% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.151 kr 29. mar.

Sammenlign priser på Bosch GSA 18 V-LI C Professional Bajonetsav Med batteri Intet batteri og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1187 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GSA 18 V-LI C Professional Bajonetsav Med batteri Intet batteri
1.187 kr
Til butik
Bosch GSA 18 V-LI C Professional Bajonetsav Med batteri Intet batteri billede

Produktinformation

Bosch GSA 18 V-LI C Professional - Vekslende sav - ledningfri - 2-hastigheders - intet batteri - 18 V

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 06016A5004
EAN: 3165140876407
Varenr.: 993671810
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch ACCuBAJONETSAV GSA 18V-LI C SOLO CARTON - SOLO
1.256 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GSA 18 V-LI C Professional Bajonetsav Med batteri Intet batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GSA 18 V-LI C Professional Bajonetsav Med batteri Intet batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.187 kr1.187 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.256 kr1.256 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GSA 18 V-LI C Professional Bajonetsav Med batteri Intet batteri

PriceData har fulgt prisen på Bosch GSA 18 V-LI C Professional Bajonetsav Med batteri Intet batteri i 184 dage. Laveste pris i perioden er 997 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 1.341 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.236 kr.

Den nuværende pris på 1.187 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Bosch GSA 18 V-LI C Professional Bajonetsav Med batteri Intet batteri. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Bosch GSA 18 V-LI C Professional Bajonetsav Med batteri Intet batteri de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 20261.187 kr17 kr (1%)
14. maj 20261.170 kr17 kr (1%)
16. apr. 20261.187 kr9 kr (1%)
3. apr. 20261.178 kr27 kr (2%)
29. mar. 20261.151 kr36 kr (3%)
23. feb. 20261.187 kr12 kr (1%)
21. feb. 20261.175 kr8 kr (1%)
8. feb. 20261.183 kr111 kr (9%)
7. feb. 20261.294 kr31 kr (2%)
4. feb. 20261.263 kr48 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret