Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch AKKUBAJONETSAV GSA 18 V-LI SOLO - i papæske med bajonetsavsklinge - *Uden batteri og lader*

Bosch GroupRedskaberElektronisk motorbeskyttelseProfessionelle savearbejderEAN: 3165140508940

Bosch GSA 18V-LI Professional bajonetsav med 28mm slaglængde og elektronisk motorbeskyttelse. Perfekt til nedrivning og tunge professionelle savearbejder. Læs mere

Pris fra 1.247 krtil 2.083,75 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 836,75 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.104 kr 13. maj

Sammenlign priser på Bosch AKKUBAJONETSAV GSA 18 V-LI SOLO - i papæske med bajonetsavsklinge - *Uden batteri og lader* og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1247 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GSA 18 V-LI Professional Bajonetsav 18V Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet
1.247 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch GSA 18 V-LI Professional Bajonetsav 18V Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet
1.379 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch AKKUBAJONETSAV GSA 18 V-LI SOLO - i papæske med bajonetsavsklinge - *Uden batteri og lader*
1.417 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Professional bajonetsav GSA 18V-LI, 18V u. batteri
1.479 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch bajonetsav 18volt professional uden batteri
-17%1.499 kr
Før 1.805 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Professional GSA 18 V-LI Professional (SOLO)
1.512 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch GSA 18 V-LI Akku-bajonetsav - 060164J000
1.550 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bosch GSA 18V-LI bajonetsav - solo (uden batteri)
1.699 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bosch GSA 18V-LI bajonetsav - solo (uden batteri)
1.719 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bosch bajonetsav GSA 18V-LI professional u.batteri
1.805 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
AKKUBAJONETSAV GSA 18 V-LI SOLO KARTON
1.951,29 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Akkubajonetsav gsa 18 v-li solo karton
2.083,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch AKKUBAJONETSAV GSA 18 V-LI SOLO - i papæske med bajonetsavsklinge - *Uden batteri og lader* koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch AKKUBAJONETSAV GSA 18 V-LI SOLO - i papæske med bajonetsavsklinge - *Uden batteri og lader* koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.247 kr1.247 krKøb
2Ultrashop1.379 kr1.379 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.417 kr1.417 krKøb
4LavprisVærktøj1.479 kr1.479 krKøb
5LavprisVVS1.499 kr1.499 krKøb
6Proshop DK1.512 kr1.512 krKøb
7Homeshop DK1.550 kr1.550 krKøb
8Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
9Vivas DK1.719 kr1.798 krKøb
10BilligVVS DK1.805 kr1.805 krKøb
11EL-GROSSISTEN1.951,29 kr1.951,29 krKøb
12MaintainIt2.083,75 kr2.083,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Bosch GSA 18V-LI Professional bajonetsav

Bosch Group

Bosch GSA 18V-LI Professional bajonetsav med 28mm slaglængde og elektronisk motorbeskyttelse. Perfekt til nedrivning og tunge professionelle savearbejder.

• bajonetsav
• reciprocating saw
• stiksav
• nedrivningssav
• bosch professional
• 18v værktøj
• akku sav
• Professionelle savearbejder
• Elektronisk motorbeskyttelse

Beskrivelse

Bosch GSA 18V-LI Professional bajonetsav er det ultimative værktøj til krævende savearbejder. Med kraftfuld 18V batteri klarer den op til 100 snit i 100x100mm limtræsbjælker på én opladning. Den elektroniske motorbeskyttelse (EMP) sikrer lang levetid og forhindrer overbelastning. Den nye SDS-mekanisme gør bladudskiftning nem og hurtig. Variable hastighedsindstillinger giver præcis kontrol ved forskellige materialer. Ergonomisk soft-grip håndtag sikrer komfortabel brug selv ved længerevarende arbejde. Ideal til professionelle håndværkere og krævende gør-det-selv projekter.

Specifikationer

vægt:3.4 kg
håndtag:Soft-grip ergonomisk
bladfæste:SDS system
slaglængde:28 mm
max_snit_træ:230 mm
max_snit_metal:20 mm
batterispænding:18V Li-Ion
motorbeskyttelse:Elektronisk (EMP)
hastighedsregulering:Variabel

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor mange snit kan saven klare på én batteri-opladning?

Op til 100 snit i 100x100mm limtræsbjælker på én 18V batteri-opladning.

Hvad er den maksimale skærekapacitet?

Maksimalt 230mm i træ og 20mm i metal, afhængigt af bladtype.

Er batteriet inkluderet?

Nej, denne model leveres uden batteri og lader (solo version).

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch AKKUBAJONETSAV GSA 18 V-LI SOLO - i papæske med bajonetsavsklinge - *Uden batteri og lader*

PriceData har fulgt prisen på Bosch AKKUBAJONETSAV GSA 18 V-LI SOLO - i papæske med bajonetsavsklinge - *Uden batteri og lader* i 177 dage. Laveste pris i perioden er 1.104 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 1.427 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.288 kr.

Den nuværende pris på 1.247 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 13% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Bosch AKKUBAJONETSAV GSA 18 V-LI SOLO - i papæske med bajonetsavsklinge - *Uden batteri og lader*. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Bosch AKKUBAJONETSAV GSA 18 V-LI SOLO - i papæske med bajonetsavsklinge - *Uden batteri og lader* de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.247 kr1 kr (0%)
29. maj 20261.246 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.247 kr125 kr (11%)
20. maj 20261.122 kr169 kr (13%)
16. maj 20261.291 kr187 kr (17%)
13. maj 20261.104 kr1 kr (0%)
7. maj 20261.105 kr305 kr (22%)
1. maj 20261.410 kr3 kr (0%)
25. mar. 20261.407 kr20 kr (1%)
23. mar. 20261.427 kr20 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret