Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch GSA 18 V-LI Professional Bajonetsav 18V Batteridrevet 2 batterier inkluderet

Bosch GroupRedskaberEAN: 3165140861601
Pris fra 2.794 krtil 3.689 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 895 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.790 kr 20. maj

Sammenlign priser på Bosch GSA 18 V-LI Professional Bajonetsav 18V Batteridrevet 2 batterier inkluderet og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2794 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GSA 18 V-LI Professional Bajonetsav 18V Batteridrevet 2 batterier inkluderet
2.794 kr
Til butik
Bosch GSA 18 V-LI Professional Bajonetsav 18V Batteridrevet 2 batterier inkluderet billede

Produktinformation

Bosch GSA 18 V-LI Professional - Vekslende sav - ledningfri - 2-hastigheders - 2 batterier - 18 V

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 060164J00B
EAN: 3165140861601
Varenr.: 994038072
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch GSA 18 V-LI stiksav 18 V
3.689 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GSA 18 V-LI Professional Bajonetsav 18V Batteridrevet 2 batterier inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GSA 18 V-LI Professional Bajonetsav 18V Batteridrevet 2 batterier inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.794 kr2.794 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.689 kr3.689 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GSA 18 V-LI Professional Bajonetsav 18V Batteridrevet 2 batterier inkluderet

PriceData har fulgt prisen på Bosch GSA 18 V-LI Professional Bajonetsav 18V Batteridrevet 2 batterier inkluderet i 186 dage. Laveste pris i perioden er 2.790 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 3.689 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.425 kr.

Den nuværende pris på 2.794 kr er 18% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for Bosch GSA 18 V-LI Professional Bajonetsav 18V Batteridrevet 2 batterier inkluderet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for Bosch GSA 18 V-LI Professional Bajonetsav 18V Batteridrevet 2 batterier inkluderet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20262.794 kr2 kr (0%)
27. maj 20262.792 kr2 kr (0%)
20. maj 20262.790 kr690 kr (20%)
14. maj 20263.480 kr4 kr (0%)
12. maj 20263.484 kr1 kr (0%)
8. maj 20263.485 kr2 kr (0%)
7. maj 20263.487 kr1 kr (0%)
6. maj 20263.488 kr2 kr (0%)
5. maj 20263.490 kr2 kr (0%)
29. apr. 20263.492 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret