Gå til hovedindhold

Blücher Circle gulvafløb med vandret Ø75 mm udløb. Til vinyl. Rustfrit stål

BLÜCHERSanitetEAN: 5705499105049
Pris fra 732 krtil 1.099 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 367 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Blücher Circle gulvafløb med vandret Ø75 mm udløb. Til vinyl. Rustfrit stål og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 732 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher Circle afløbsskål, til vinylgulv, Ø75 mm
-17%732 kr
Før 879 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Blücher Circle afløbsskål, til vinylgulv, Ø75 mm billede

Produktinformation

Blücher boligafløb med vandret udløb til vinylgulve. DataUdløb: Ø75 mmSideindløb: 0 stk.Ramme: Rund Bemærk: Vandlås medfølger ikke og skal bestilles seperat.

Produktspecifikationer

Mærke: BLÜCHER
Kategori: Afløb
EAN: 5705499105049
Varenr.: 153614113
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Blcher Circle gulvaflb 155 mm (75 mm) - til vinylgulv
732 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Blücher Circle gulvafløb med vandret Ø75 mm udløb. Til vinyl. Rustfrit stål
735 kr
Til butik
Blücher Circle gulvafløb med vandret Ø75 mm udløb. Til vinyl. Rustfrit stål billede

Produktinformation

Rustfrit Blücher Circle gulvafløb med vandret Ø75 mm udløb.Det runde afløb er justerbart og egnet til indbygning i tunge eller lette gulve med vinylbeklædning, fx i badeværelse eller bryggers. Rammemål: Ø155 mm Udløb: Ø75 mm, vandret Justerbart Stålkvalit...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Blücher
Kategori: Til vinyl til Gulvafløb rustfri
EAN: 5705499105049
Varenr.: 37665
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher 75 mm afløbsskål til vinyl, uden studs, vandret
777 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BLÜCHER 75 mm afløbsskål til vinyl, uden studs, vandret
780,04 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher boligafløb 75 mm justerbar/vl/vinyl
800 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Blücher Circle gulvafløb med vandret Ø75 mm udløb. Til vinyl. Rustfrit stål
865 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Blücher Circle afløbsskål, til vinylgulv, Ø75 mm
979 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blücher Circle afløbsskål, til vinylgulv, Ø75 mm
1.099 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher Circle gulvafløb med vandret Ø75 mm udløb. Til vinyl. Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher Circle gulvafløb med vandret Ø75 mm udløb. Til vinyl. Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS732 kr732 krKøb
2WATTOO.DK732 kr732 krKøb
3Elvvs.dk735 kr735 krKøb
4CS MEGASTORE DK777 kr816 krKøb
5EL-GROSSISTEN780,04 kr780,04 krKøb
6Proshop DK800 kr839 krKøb
7vvsfittings.dk865 kr865 krKøb
8CompletVVS979 kr979 krKøb
9BilligVVS DK1.099 kr1.099 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blücher Circle gulvafløb med vandret Ø75 mm udløb. Til vinyl. Rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på Blücher Circle gulvafløb med vandret Ø75 mm udløb. Til vinyl. Rustfrit stål i 182 dage. Laveste pris i perioden er 732 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 760 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 742 kr.

Den nuværende pris på 732 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Blücher Circle gulvafløb med vandret Ø75 mm udløb. Til vinyl. Rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Blücher Circle gulvafløb med vandret Ø75 mm udløb. Til vinyl. Rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026732 kr1 kr (0%)
29. maj 2026733 kr2 kr (0%)
27. maj 2026735 kr17 kr (2%)
12. maj 2026752 kr1 kr (0%)
3. maj 2026753 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026752 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026753 kr1 kr (0%)
26. mar. 2026752 kr8 kr (1%)
20. mar. 2026760 kr8 kr (1%)
14. feb. 2026752 kr17 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret