Gå til hovedindhold

Blücher Circle gulvafløb med sideindløb og vandret Ø75 mm udløb. Til vinyl . Rustfrit stål

BLÜCHERSanitetEAN: 5705499105063
Pris fra 1.043 krtil 1.230 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 187 kr (15% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Blücher Circle gulvafløb med sideindløb og vandret Ø75 mm udløb. Til vinyl . Rustfrit stål og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1043 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher Circle afløbsskål, til vinylgulv, Ø75 mm
1.043 kr
Til butik
Blücher Circle afløbsskål, til vinylgulv, Ø75 mm billede

Produktinformation

Blücher boligafløb med vandret udløb til vinylgulve. DataUdløb: Ø75 mmSideindløb: 3 stk. (Ø32/40 mm)Ramme: Rund Bemærk: Vandlås medfølger ikke og skal bestilles seperat.

Produktspecifikationer

Mærke: BLÜCHER
Kategori: Afløb
Størrelse: 75 mm
EAN: 5705499105063
Varenr.: 153614213
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Blücher Circle gulvafløb med sideindløb og vandret Ø75 mm udløb. Til vinyl . Rustfrit stål
1.053 kr
Til butik
Blücher Circle gulvafløb med sideindløb og vandret Ø75 mm udløb. Til vinyl . Rustfrit stål billede

Produktinformation

Rustfrit Blücher Circle gulvafløb med sideindløb og vandret Ø75 mm udløb.Det runde afløb er justerbart og egnet til indbygning i tunge eller lette gulve med vinylbeklædning, fx i badeværelse eller bryggers. Rammemål: Ø155 mm Udløb: Ø75 mm, vandret Justerb...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Blücher
Kategori: Til vinyl til Gulvafløb rustfri
EAN: 5705499105063
Varenr.: 37666
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Blücher Circle afløbsskål, til vinylgulv, Ø75 mm
-15%1.099 kr
Før 1.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BLÜCHER 75 mm afløbsskål til vinyl, med studs, vandret
1.116,88 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blücher Circle afløbsskål, til vinylgulv, Ø75 mm
1.120 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher 75 mm afløbsskål til vinyl, med studs, vandret
1.137 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher boligafløb 75/32/40 justerbar/vl/vi
1.183 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Blücher Circle gulvafløb med sideindløb og vandret Ø75 mm udløb. Til vinyl . Rustfrit stål
1.230 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher Circle gulvafløb med sideindløb og vandret Ø75 mm udløb. Til vinyl . Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher Circle gulvafløb med sideindløb og vandret Ø75 mm udløb. Til vinyl . Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.043 kr1.043 krKøb
2Elvvs.dk1.053 kr1.053 krKøb
3CompletVVS1.099 kr1.099 krKøb
4EL-GROSSISTEN1.116,88 kr1.116,88 krKøb
5BilligVVS DK1.120 kr1.120 krKøb
6CS MEGASTORE DK1.137 kr1.137 krKøb
7Proshop DK1.183 kr1.183 krKøb
8vvsfittings.dk1.230 kr1.230 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blücher Circle gulvafløb med sideindløb og vandret Ø75 mm udløb. Til vinyl . Rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på Blücher Circle gulvafløb med sideindløb og vandret Ø75 mm udløb. Til vinyl . Rustfrit stål i 179 dage. Laveste pris i perioden er 1.037 kr (registreret d. 16. januar 2026), højeste er 1.128 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.073 kr.

Den nuværende pris på 1.043 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Blücher Circle gulvafløb med sideindløb og vandret Ø75 mm udløb. Til vinyl . Rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Blücher Circle gulvafløb med sideindløb og vandret Ø75 mm udløb. Til vinyl . Rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.043 kr73,88 kr (7%)
29. maj 20261.116,88 kr63,88 kr (6%)
27. maj 20261.053 kr23 kr (2%)
25. maj 20261.076 kr40,88 kr (4%)
24. maj 20261.116,88 kr39,88 kr (4%)
23. maj 20261.077 kr1 kr (0%)
12. maj 20261.076 kr1 kr (0%)
6. maj 20261.077 kr32 kr (3%)
5. maj 20261.109 kr32 kr (3%)
29. apr. 20261.077 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret