Gå til hovedindhold

Blücher Circle gulvafløb med lodret Ø75 mm afløb. Til vinyl. Rustfrit stål

BLÜCHERSanitetEAN: 5705499105100
Pris fra 717 krtil 829 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 112 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 711 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Blücher Circle gulvafløb med lodret Ø75 mm afløb. Til vinyl. Rustfrit stål og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 717 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher Circle afløbsskål, til vinylgulv, Ø75 mm
717 kr
Til butik
Blücher Circle afløbsskål, til vinylgulv, Ø75 mm billede

Produktinformation

Blücher boligafløb med lodret udløb til vinylgulve. DataUdløb: Ø75 mmSideindløb: 0 stk.Ramme: Rund Bemærk: Vandlås medfølger ikke og skal bestilles seperat.

Produktspecifikationer

Mærke: BLÜCHER
Kategori: Afløb
Størrelse: ø75 mm
EAN: 5705499105100
Varenr.: 153612113
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Blücher Circle gulvafløb med lodret Ø75 mm afløb. Til vinyl. Rustfrit stål
717 kr
Til butik
Blücher Circle gulvafløb med lodret Ø75 mm afløb. Til vinyl. Rustfrit stål billede

Produktinformation

Rustfrit Blücher Circle gulvafløb med lodret Ø75 mm afløb.Det runde afløb er justerbart og egnet til indbygning i tunge eller lette gulve med vinylbeklædning, fx i badeværelse eller bryggers. Rammemål: Ø155 mm Udløb: Ø75 mm, lodret Justerbart Stålkvalitet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Blücher
Kategori: Til vinyl til Gulvafløb rustfri
EAN: 5705499105100
Varenr.: 37662
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blücher Circle afløbsskål, til vinylgulv, Ø75 mm
729 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BLÜCHER 75 mm afløbsskål til vinyl, uden studs, lodret, flex
737,76 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher 75 mm afløbsskål til vinyl, uden studs, lodret, flex
746 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher boligafløb 75 mm LL til vinyl
758 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Blücher Circle afløbsskål, til vinylgulv, Ø75 mm
829 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher Circle gulvafløb med lodret Ø75 mm afløb. Til vinyl. Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher Circle gulvafløb med lodret Ø75 mm afløb. Til vinyl. Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS717 kr717 krKøb
2Elvvs.dk717 kr717 krKøb
3BilligVVS DK729 kr729 krKøb
4EL-GROSSISTEN737,76 kr737,76 krKøb
5CS MEGASTORE DK746 kr785 krKøb
6Proshop DK758 kr797 krKøb
7CompletVVS829 kr829 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blücher Circle gulvafløb med lodret Ø75 mm afløb. Til vinyl. Rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på Blücher Circle gulvafløb med lodret Ø75 mm afløb. Til vinyl. Rustfrit stål i 165 dage. Laveste pris i perioden er 649 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 729 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 712 kr.

Den nuværende pris på 717 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Blücher Circle gulvafløb med lodret Ø75 mm afløb. Til vinyl. Rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Blücher Circle gulvafløb med lodret Ø75 mm afløb. Til vinyl. Rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026717 kr12 kr (2%)
28. maj 2026729 kr12 kr (2%)
25. maj 2026717 kr12 kr (2%)
24. maj 2026729 kr11 kr (2%)
23. maj 2026718 kr1 kr (0%)
15. maj 2026717 kr1 kr (0%)
14. maj 2026718 kr1 kr (0%)
13. maj 2026719 kr1 kr (0%)
12. maj 2026720 kr7 kr (1%)
8. maj 2026727 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret