Gå til hovedindhold

Blücher Circle gulvafløb med sideindløb og lodret Ø110 mm udløb. Til vinyl. Rustfrit stål

BLÜCHERSanitetEAN: 5705499105162
Pris fra 967 krtil 1.215 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 248 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Blücher Circle gulvafløb med sideindløb og lodret Ø110 mm udløb. Til vinyl. Rustfrit stål og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 967 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher boligafløb 110/32/40 mm LL til VI
967 kr
Til butik
Blücher boligafløb 110/32/40 mm LL til VI billede

Produktinformation

JUSTERBART BOLIGAFLØB CIRCLE- Med sideindløb- Gulv: vinyl- Rist: Ø155mm- Udløb: Ø110mm, lodret- Rustfrit stål: AISI304/EN1.4301 Tekniske specifikationer: Bredde (mm): 250Højde (mm): 245Vægt (kg): 1,45Længde (mm): 250

Produktspecifikationer

Mærke: Blücher
Kategori: Afloeb
Artikel nr.: 251.300.110
EAN: 5705499105162
Varenr.: 2901156
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher Circle afløbsskål, til vinylgulv, Ø 110 mm
-19%969 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Blücher Circle gulvafløb med sideindløb og lodret Ø110 mm udløb. Til vinyl. Rustfrit stål
1.001 kr
Til butik
Blücher Circle gulvafløb med sideindløb og lodret Ø110 mm udløb. Til vinyl. Rustfrit stål billede

Produktinformation

Rustfrit Blücher Circle gulvafløb med sideindløb og lodret Ø110 mm udløb.Det runde afløb er justerbart og egnet til indbygning i tunge eller lette gulve med vinylbeklædning, fx i badeværelse eller bryggers. Rammemål: Ø155 mm Udløb: Ø110 mm, lodret Justerb...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Blücher
Kategori: Til vinyl til Gulvafløb rustfri
EAN: 5705499105162
Varenr.: 37664
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BLÜCHER 110 mm afløbsskål til vinyl, med studs, lodret
1.061,83 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher 110 mm afløbsskål til vinyl, med studs, lodret
1.086 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Blücher Circle afløbsskål, til vinylgulv, Ø 110 mm
1.099 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Blücher Circle gulvafløb med sideindløb og lodret Ø110 mm udløb. Til vinyl. Rustfrit stål
1.168,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blücher Circle afløbsskål, til vinylgulv, Ø 110 mm
1.215 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher Circle gulvafløb med sideindløb og lodret Ø110 mm udløb. Til vinyl. Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher Circle gulvafløb med sideindløb og lodret Ø110 mm udløb. Til vinyl. Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK967 kr1.006 krKøb
2LavprisVVS969 kr969 krKøb
3Elvvs.dk1.001 kr1.001 krKøb
4EL-GROSSISTEN1.061,83 kr1.061,83 krKøb
5CS MEGASTORE DK1.086 kr1.086 krKøb
6CompletVVS1.099 kr1.099 krKøb
7vvsfittings.dk1.168,75 kr1.168,75 krKøb
8BilligVVS DK1.215 kr1.215 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blücher Circle gulvafløb med sideindløb og lodret Ø110 mm udløb. Til vinyl. Rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på Blücher Circle gulvafløb med sideindløb og lodret Ø110 mm udløb. Til vinyl. Rustfrit stål i 149 dage. Laveste pris i perioden er 950 kr (registreret d. 4. januar 2026), højeste er 1.087 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.021 kr.

Den nuværende pris på 967 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 9 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Blücher Circle gulvafløb med sideindløb og lodret Ø110 mm udløb. Til vinyl. Rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Blücher Circle gulvafløb med sideindløb og lodret Ø110 mm udløb. Til vinyl. Rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. apr. 2026967 kr58 kr (6%)
15. apr. 20261.025 kr1 kr (0%)
26. mar. 20261.024 kr1 kr (0%)
25. mar. 20261.025 kr1 kr (0%)
24. mar. 20261.024 kr63 kr (6%)
23. mar. 20261.087 kr63 kr (6%)
20. mar. 20261.024 kr63 kr (6%)
19. mar. 20261.087 kr63 kr (6%)
14. mar. 20261.024 kr1 kr (0%)
13. mar. 20261.025 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret