Gå til hovedindhold

Blücher Circle afløbsskål 32 mm vandret afløb. Til vinyl. Rustfrit stål

BlücherSanitetEAN: 5705499107388
Pris fra 579 krtil 685 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 106 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 577 kr 31. maj

Sammenlign priser på Blücher Circle afløbsskål 32 mm vandret afløb. Til vinyl. Rustfrit stål og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 579 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Blücher Circle afløbsskål 32 mm vandret afløb. Til vinyl. Rustfrit stål
579 kr
Til butik
Blücher Circle afløbsskål 32 mm vandret afløb. Til vinyl. Rustfrit stål billede

Produktinformation

MINIAFLØB CIRCLE Ikke til indbygningsvandlås Gulv: vinyl Rist: Ø155mm Udløb: Ø32mm, vandret Rustfrit stål: AISI304/EN1.4301

Produktspecifikationer

Mærke: Blücher
Kategori: Til vinyl til Gulvafløb rustfri
EAN: 5705499107388
Varenr.: 37638
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Blucher Circle afløbsskål, til vinylgulv, Ø32 mm
609 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher 32 mm afløbsskål til vinyl, uden studs, vandret
614 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BLÜCHER 32 mm afløbsskål til vinyl, uden studs, vandret
614,39 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blucher Circle afløbsskål, til vinylgulv, Ø32 mm
615 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher Circle afløbsskål 32 mm vandret afløb. Til vinyl. Rustfrit stål
685 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher Circle afløbsskål 32 mm vandret afløb. Til vinyl. Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher Circle afløbsskål 32 mm vandret afløb. Til vinyl. Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk579 kr579 krKøb
2CompletVVS609 kr609 krKøb
3CS MEGASTORE DK614 kr653 krKøb
4EL-GROSSISTEN614,39 kr614,39 krKøb
5BilligVVS DK615 kr615 krKøb
6Proshop DK685 kr724 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blücher Circle afløbsskål 32 mm vandret afløb. Til vinyl. Rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på Blücher Circle afløbsskål 32 mm vandret afløb. Til vinyl. Rustfrit stål i 147 dage. Laveste pris i perioden er 564 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 614,39 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 588 kr.

Den nuværende pris på 579 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Blücher Circle afløbsskål 32 mm vandret afløb. Til vinyl. Rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Blücher Circle afløbsskål 32 mm vandret afløb. Til vinyl. Rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026579 kr2 kr (0%)
31. maj 2026577 kr1 kr (0%)
30. maj 2026578 kr1 kr (0%)
29. maj 2026579 kr19 kr (3%)
28. maj 2026598 kr6 kr (1%)
25. maj 2026592 kr22,39 kr (4%)
24. maj 2026614,39 kr21,39 kr (4%)
23. maj 2026593 kr1 kr (0%)
12. maj 2026592 kr1 kr (0%)
6. maj 2026593 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret