Gå til hovedindhold

Black & Decker BLACK+DECKER DustBuster BHHV320J-QW - Støvsuger - håndmodel - uden pose - ledningsfri - blå/titanium

Black & DeckerVand- og støvsugereEAN: 5035048712702
Pris fra 473 krtil 619 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 146 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 462 kr 23. maj

Sammenlign priser på BLACK+DECKER DustBuster BHHV320J-QW - Støvsuger - håndmodel - uden pose - ledningsfri - blå/titanium og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 473 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BLACK+DECKER DustBuster BHHV320J-QW Støvsuger 25W 0.7liter Blå/titanium
473 kr
Til butik
BLACK+DECKER DustBuster BHHV320J-QW Støvsuger 25W 0.7liter Blå/titanium billede

Produktinformation

BLACK+DECKER DustBuster BHHV320J-QW - Støvsuger - håndmodel - uden pose - ledningsfri - blå/titanium

Produktspecifikationer

Artikel nr.: BHHV320J
EAN: 5035048712702
Varenr.: 998832419
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLACK+DECKER DustBuster BHHV320J-QW - Støvsuger - håndmodel - uden pose - ledningsfri - blå/titanium
523 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Black & Decker Håndstøvsuger BLACK+DECKER DustBuster
523 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Håndstøvsuger Black & Decker BHHV320J - poseløs, 18 V, blå/titanium
599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Håndstøvsuger Black & Decker BHHV320J - poseløs, 18 V, blå/titanium
619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLACK+DECKER DustBuster BHHV320J-QW - Støvsuger - håndmodel - uden pose - ledningsfri - blå/titanium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLACK+DECKER DustBuster BHHV320J-QW - Støvsuger - håndmodel - uden pose - ledningsfri - blå/titanium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK473 kr473 krKøb
2CS MEGASTORE DK523 kr562 krKøb
3Proshop DK523 kr562 krKøb
4Boligcenter DK599 kr599 krKøb
5Vivas DK619 kr698 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BLACK+DECKER DustBuster BHHV320J-QW - Støvsuger - håndmodel - uden pose - ledningsfri - blå/titanium

PriceData har fulgt prisen på BLACK+DECKER DustBuster BHHV320J-QW - Støvsuger - håndmodel - uden pose - ledningsfri - blå/titanium i 173 dage. Laveste pris i perioden er 462 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 518 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 480 kr.

Den nuværende pris på 473 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 68 prisændringer for BLACK+DECKER DustBuster BHHV320J-QW - Støvsuger - håndmodel - uden pose - ledningsfri - blå/titanium. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 68 prisændringer for BLACK+DECKER DustBuster BHHV320J-QW - Støvsuger - håndmodel - uden pose - ledningsfri - blå/titanium de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026473 kr1 kr (0%)
24. maj 2026472 kr10 kr (2%)
23. maj 2026462 kr13 kr (3%)
22. maj 2026475 kr1 kr (0%)
20. maj 2026474 kr11 kr (2%)
16. maj 2026463 kr1 kr (0%)
15. maj 2026462 kr1 kr (0%)
13. maj 2026463 kr4 kr (1%)
12. maj 2026467 kr10 kr (2%)
9. maj 2026477 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret