Gå til hovedindhold

Listan Be quiet System Power 11 750W ATX3.1 (black, 1x 12-pin high power GPU, 2x PCIe, 650 watts) PSU - GEEKD.dk

ListanComputer – strømforsyningerEAN: 4260052191880
Pris fra 592 krtil 1.249 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 657 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 499 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Be quiet System Power 11 750W ATX3.1 (black, 1x 12-pin high power GPU, 2x PCIe, 650 watts) PSU - GEEKD.dk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 592 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
be quiet! System Power 11 Strømforsyning 750Watt
592 kr
Til butik
be quiet! System Power 11 Strømforsyning 750Watt billede

Produktinformation

be quiet! System Power 11 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V 2.92 - 80 PLUS Bronze - AC 200-240 V - 750 watt - aktiv PFC - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Listan
Artikel nr.: BP012EU
EAN: 4260052191880
Varenr.: 1003348499
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! System Power 11 750W Strømforsyning - 750 Watt - 120 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Bronze certified
613 kr
Til butik
be quiet! System Power 11 750W Strømforsyning - 750 Watt - 120 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Bronze certified billede

Produktinformation

Strømforsyning ( intern ), ATX standard: ATX12V 3.1, 80 plus Bronze, 120mm blæser rifle leje, kabler: 3 x 8 (6+2) pins til grafikkort / 1 x 12V-2x6 600 Watt pins til grafikkort (PCI Express 5.1 ready) / 6 x 5 pins SATA / 1 x 4 pins Molex / 1 x 24 (20+4) pins ATX / 1 x 4+4 pins CPU1 x 8 pins CPU, farve: sort, 750 watt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Stroemforsyning
Artikel nr.: BP012EU
EAN: 4260052191880
Varenr.: 3391093
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
be quiet! System Power 11 - ATX strømforsyning 750 W 80 PLUS Bronze
-1%739 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
be quiet! System Power 11 - ATX strømforsyning 750 W 80 PLUS Bronze billede

Produktinformation

be quiet! System Power 11 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V 2.92 - 80 PLUS Bronze - AC 200-240 V - 750 Watt - aktiv PFC - sortBe quiet! System Power 11 er designet til at levere pålidelig ydeevne til din pc eller server. Med en kraftig effekt på 750 W og en række kabler, herunder et 16-polet 12VHPWR-strømkabel og flere aftagelige PCI Express-muligheder, giver denne strømforsyning alsidighed og bekvemmelighed til forskellige konfigurationer. Enheden har beskyttelse mod overophedning, overstrøm og overspænding, hvilket giver ro i sindet, når du forsyner dit system med strøm.GenereltEnhedstype: Strømforsyning - aktiv Power Factor Correction (PFC) - internFarve: SortPSU formfaktor: ATXSpecifikationsoverensstemmelse: ATX12V 3.1/ EPS12V 2.92Strømenhed80 PLUS certificering: 80 PLUS BronzeDetaljer om strømudgangskonnektorer: 1 x strøm 24 pin ATX | 1 x strøm 8 pin EPS12 V med aftagelig 4 pin ATX12V sektion | 1 x strøm 8 pin CPU | 1 x 16-pin PCI Express-strøm | 6 x 15 pin Serial ATA strøm | 1 x 4-PIN intern strøm | 2 x 2 x 8 pin PCI Express-strøm med aftagelig 2 pin sektioEffektivitet: 90%Indgangspænding: AC 200-240 VNødvendig frekvens: 50 HzOutput Current: +3.3V - 20 A | +5V - 20 A | +12V - 62.5 A | -12V - 0.3 A | +5VSB - 3 AStrømkapacitet: 750 WattUdgangspænding: +3.3+5±12 V+5Vsb VDiverseEgenskaber: DC-DC teknologiDouble Forward-kredsløbsdesignModern Standby-kompatibelbeskyttelse...

Produktspecifikationer

Mærke: Listan
Kategori: Strømforsyninger
Vægt: 2.61g
EAN: 4260052191880
Varenr.: 2060187
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
be quiet! System Power 11 - ATX strømforsyning 750 W 80 PLUS Bronze
-1%759 kr
Før 769 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
be quiet! System Power 11 Strømforsyning 750Watt
779 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Be quiet System Power 11 750W ATX3.1 (black, 1x 12-pin high power GPU, 2x PCIe, 650 watts) PSU - GEEKD.dk
1.249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Be quiet System Power 11 750W ATX3.1 (black, 1x 12-pin high power GPU, 2x PCIe, 650 watts) PSU - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Be quiet System Power 11 750W ATX3.1 (black, 1x 12-pin high power GPU, 2x PCIe, 650 watts) PSU - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK592 kr592 krKøb
2Proshop DK613 kr652 krKøb
3Boligcenter DK739 kr739 krKøb
4Vivas DK759 kr828 krKøb
5Ultrashop779 kr779 krKøb
6Geekd1.249 kr1.249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Be quiet System Power 11 750W ATX3.1 (black, 1x 12-pin high power GPU, 2x PCIe, 650 watts) PSU - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Be quiet System Power 11 750W ATX3.1 (black, 1x 12-pin high power GPU, 2x PCIe, 650 watts) PSU - GEEKD.dk i 165 dage. Laveste pris i perioden er 499 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 669 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 609 kr.

Den nuværende pris på 592 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for Be quiet System Power 11 750W ATX3.1 (black, 1x 12-pin high power GPU, 2x PCIe, 650 watts) PSU - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for Be quiet System Power 11 750W ATX3.1 (black, 1x 12-pin high power GPU, 2x PCIe, 650 watts) PSU - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026592 kr11 kr (2%)
27. maj 2026603 kr9 kr (1%)
26. maj 2026612 kr18 kr (3%)
25. maj 2026594 kr4 kr (1%)
24. maj 2026598 kr5 kr (1%)
22. maj 2026603 kr9 kr (1%)
21. maj 2026612 kr21 kr (4%)
18. maj 2026591 kr21 kr (3%)
17. maj 2026612 kr6 kr (1%)
16. maj 2026606 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret