Gå til hovedindhold

be quiet! Straight Power 12 Platinum 850W ATX3.0, PC power supply (black, 1x 12VHPWR, 4x PCIe, cable management, 850 watts) PSU - GEEKD.dk

Pris fra 1.312 krtil 1.436 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 124 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.233 kr 25. mar.

Sammenlign priser på be quiet! Straight Power 12 Platinum 850W ATX3.0, PC power supply (black, 1x 12VHPWR, 4x PCIe, cable management, 850 watts) PSU - GEEKD.dk og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1312 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
be quiet! Straight Power 12 850Watt 80 PLUS Platinum
1.312 kr
Til butik
be quiet! Straight Power 12 850Watt 80 PLUS Platinum billede

Produktinformation

be quiet! Straight Power 12 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.0/ EPS12V 2.92 - 80 PLUS Platinum - AC 100-240 V - 850 watt - aktiv PFC - Europa - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Listan
Artikel nr.: BN337
EAN: 4260052189429
Varenr.: 1001347247
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
be quiet! Straight Power 12 Platinum 850W ATX3.0, PC power supply (black, 1x 12VHPWR, 4x PCIe, cable management, 850 watts) PSU - GEEKD.dk
1.419 kr
Til butik
be quiet! Straight Power 12 Platinum 850W ATX3.0, PC power supply (black, 1x 12VHPWR, 4x PCIe, cable management, 850 watts) PSU - GEEKD.dk billede

Produktinformation

be quiet! BN337 enhed til strømforsyning 850 W 20+4 pin ATX ATX Sort be quiet! BN337. Total effekt: 850 W, Vekselstrømsindgangsspænding: 100 - 240 V, Maksimal strøm: 920 W. Motherboard, strømstik: 20+4 pin ATX, Længde på strømkabel på bundkort: 60 cm, Str...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: PSU
EAN: 4260052189429
Varenr.: 51628398608720
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! Straight Power 12 Platinum 850W Strømforsyning - 850 Watt - 135 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Platinum certified
1.436 kr
Til butik
be quiet! Straight Power 12 Platinum 850W Strømforsyning - 850 Watt - 135 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Platinum certified billede

Produktinformation

Strømforsyning ( intern ), ATX standard: ATX12V 3.1, 80 plus Platinum, 135mm blæser , aktiv PFC, kabler: 4 x 8 (6+2) pins til grafikkort / 1 x 12V-2x6 pins til grafikkort (PCI Express 5.1 ready) / 9 x 5 pins SATA / 1 x 24 (20+4) pins ATX, fuld modulær og sleeved kabler, kabler, farve: sort, 850 watt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Stroemforsyning
Artikel nr.: BN337
EAN: 4260052189429
Varenr.: 3176265

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Straight Power 12 Platinum 850W ATX3.0, PC power supply (black, 1x 12VHPWR, 4x PCIe, cable management, 850 watts) PSU - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Straight Power 12 Platinum 850W ATX3.0, PC power supply (black, 1x 12VHPWR, 4x PCIe, cable management, 850 watts) PSU - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.312 kr1.312 krKøb
2Geekd1.419 kr1.419 krKøb
3Proshop DK1.436 kr1.436 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for be quiet! Straight Power 12 Platinum 850W ATX3.0, PC power supply (black, 1x 12VHPWR, 4x PCIe, cable management, 850 watts) PSU - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på be quiet! Straight Power 12 Platinum 850W ATX3.0, PC power supply (black, 1x 12VHPWR, 4x PCIe, cable management, 850 watts) PSU - GEEKD.dk i 167 dage. Laveste pris i perioden er 1.233 kr (registreret d. 25. marts 2026), højeste er 1.382 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.314 kr.

Den nuværende pris på 1.312 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for be quiet! Straight Power 12 Platinum 850W ATX3.0, PC power supply (black, 1x 12VHPWR, 4x PCIe, cable management, 850 watts) PSU - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for be quiet! Straight Power 12 Platinum 850W ATX3.0, PC power supply (black, 1x 12VHPWR, 4x PCIe, cable management, 850 watts) PSU - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.312 kr2 kr (0%)
23. maj 20261.310 kr7 kr (1%)
20. maj 20261.303 kr7 kr (1%)
14. maj 20261.310 kr2 kr (0%)
7. maj 20261.312 kr70 kr (5%)
6. maj 20261.382 kr124 kr (10%)
3. maj 20261.258 kr82 kr (6%)
2. maj 20261.340 kr4 kr (0%)
1. maj 20261.336 kr78 kr (6%)
29. apr. 20261.258 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret