Gå til hovedindhold

Be quiet! Silent Wings Pro 4 PWM 120x120x25, case fan (black) Kabinet Blæser - GEEKD.dk

Pris fra 228 krtil 329 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 101 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 227 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Be quiet! Silent Wings Pro 4 PWM 120x120x25, case fan (black) Kabinet Blæser - GEEKD.dk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 228 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! Silent Wings 4 Pro 120 PWM - Kabinet køler - 120mm - Sort - 36 dBA
228 kr
Til butik
be quiet! Silent Wings 4 Pro 120 PWM - Kabinet køler - 120mm - Sort - 36 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, størrelse: 120mm x 120mm x 25mm (HxBxD), støjniveau: 36.9 dBA, Air flow: 83.9 CFM, blæser RPM: 3000 ±10%, 4 pins PWM bundkort tilslutning, med FDB (Fluid Dynamic Bearing) lejre, sort

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: BL098
EAN: 4260052188903
Varenr.: 3090513
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
be quiet! Silent Wings Pro 4 PWM Fan 1-pack Sort 120 mm
233 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Be quiet! Silent Wings Pro 4 PWM 120x120x25, case fan (black) Kabinet Blæser - GEEKD.dk
259 kr
Til butik
Be quiet! Silent Wings Pro 4 PWM 120x120x25, case fan (black) Kabinet Blæser - GEEKD.dk billede

Produktinformation

be quiet! Silent Wings Pro 4 120mm - Ultimativ blæser med speed switch Opgrader din gaming PC med be quiet! Silent Wings Pro 4 120mm og få maksimal køling til både kabinet, køleprofiler og radiatorer. Denne blæser er skabt til både entusiaster og begynd...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Kabinet Blæsere
EAN: 4260052188903
Varenr.: 51628434030928
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
be quiet! Silent Wings Pro 4 PWM Fan 1-pack Sort 120 mm
329 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Be quiet! Silent Wings Pro 4 PWM 120x120x25, case fan (black) Kabinet Blæser - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Be quiet! Silent Wings Pro 4 PWM 120x120x25, case fan (black) Kabinet Blæser - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK228 kr267 krKøb
2CompuMail DK233 kr233 krKøb
3Geekd259 kr259 krKøb
4Ultrashop329 kr329 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Be quiet! Silent Wings Pro 4 PWM 120x120x25, case fan (black) Kabinet Blæser - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Be quiet! Silent Wings Pro 4 PWM 120x120x25, case fan (black) Kabinet Blæser - GEEKD.dk i 179 dage. Laveste pris i perioden er 227 kr (registreret d. 9. april 2026), højeste er 235 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 232 kr.

Den nuværende pris på 228 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 13 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Be quiet! Silent Wings Pro 4 PWM 120x120x25, case fan (black) Kabinet Blæser - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Be quiet! Silent Wings Pro 4 PWM 120x120x25, case fan (black) Kabinet Blæser - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. apr. 2026228 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026229 kr5 kr (2%)
15. apr. 2026234 kr1 kr (0%)
10. apr. 2026233 kr6 kr (3%)
9. apr. 2026227 kr2 kr (1%)
27. mar. 2026229 kr1 kr (0%)
5. mar. 2026228 kr7 kr (3%)
19. feb. 2026235 kr4 kr (2%)
17. feb. 2026231 kr3 kr (1%)
28. jan. 2026228 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret