Gå til hovedindhold

Be quiet! Silent Wings 4 PWM 140x140x25, case fan (black) Kabinet Blæser - GEEKD.dk

Pris fra 183 krtil 259 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 76 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 180 kr 13. maj

Sammenlign priser på Be quiet! Silent Wings 4 PWM 140x140x25, case fan (black) Kabinet Blæser - GEEKD.dk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 183 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
be quiet! Silent Wings 4 Fan 1-pack Sort 140 mm
183 kr
Til butik
be quiet! Silent Wings 4 Fan 1-pack Sort 140 mm billede

Produktinformation

be quiet! Silent Wings 4 - Indsats med blæser - PWM - 140 mm - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Listan
Artikel nr.: BL096
EAN: 4260052188880
Varenr.: 1000688789
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! Silent Wings 4 140 PWM - Kabinet køler - 140mm - Sort - 13 dBA
197 kr
Til butik
be quiet! Silent Wings 4 140 PWM - Kabinet køler - 140mm - Sort - 13 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, størrelse: 140mm x 140mm x 25mm (HxBxD), støjniveau: 13.6 dBA (12 volt), Air flow: 51.3 CFM (12 volt), blæser RPM: 1100 (12 volt) ±10%, 4 pins PWM bundkort tilslutning samt omformer til 5 / 7 / 12 volt, med FDB (Fluid Dynamic Bearing) lejre, sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: BL096
EAN: 4260052188880
Varenr.: 3090511
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Be quiet! Silent Wings 4 PWM 140x140x25, case fan (black) Kabinet Blæser - GEEKD.dk
207 kr
Til butik
Be quiet! Silent Wings 4 PWM 140x140x25, case fan (black) Kabinet Blæser - GEEKD.dk billede

Produktinformation

be quiet! Silent Wings 4 140mm PWM Black - Støjsvag og kraftfuld blæser til alle PC-opgaver be quiet! Silent Wings 4 140mm PWM Black er perfekt til både radiatorer, køleprofiler og kabinetter i både gaming- og high-end systemer. De optimerede blæserblad...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Kabinet Blæsere
EAN: 4260052188880
Varenr.: 51628426756432
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Be Quiet! Silent Wings 4 PWM-blæser, 140 mm
236 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
be quiet! Silent Wings 4 Fan 1-pack Sort 140 mm
259 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Be quiet! Silent Wings 4 PWM 140x140x25, case fan (black) Kabinet Blæser - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Be quiet! Silent Wings 4 PWM 140x140x25, case fan (black) Kabinet Blæser - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK183 kr183 krKøb
2Proshop DK197 kr236 krKøb
3Geekd207 kr207 krKøb
4Teknikproffset DK236 kr285 krKøb
5Ultrashop259 kr259 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Be quiet! Silent Wings 4 PWM 140x140x25, case fan (black) Kabinet Blæser - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Be quiet! Silent Wings 4 PWM 140x140x25, case fan (black) Kabinet Blæser - GEEKD.dk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 149 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 186 kr.

Den nuværende pris på 183 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Be quiet! Silent Wings 4 PWM 140x140x25, case fan (black) Kabinet Blæser - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Be quiet! Silent Wings 4 PWM 140x140x25, case fan (black) Kabinet Blæser - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026183 kr2 kr (1%)
1. jun. 2026181 kr2 kr (1%)
20. maj 2026183 kr3 kr (2%)
13. maj 2026180 kr3 kr (2%)
9. maj 2026183 kr3 kr (2%)
2. maj 2026180 kr4 kr (2%)
22. apr. 2026184 kr1 kr (1%)
20. apr. 2026185 kr2 kr (1%)
17. apr. 2026187 kr4 kr (2%)
15. apr. 2026183 kr5 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret