Gå til hovedindhold

be quiet! Silent Wings 4 140mm PWM high-speed White, case fan (white) Kabinet Blæser - GEEKD.dk

Pris fra 198 krtil 279 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 81 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 194 kr 30. maj

Sammenlign priser på be quiet! Silent Wings 4 140mm PWM high-speed White, case fan (white) Kabinet Blæser - GEEKD.dk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 198 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
be quiet! Silent Wings 4 Fan 1-pack Hvid 140 mm
198 kr
Til butik
be quiet! Silent Wings 4 Fan 1-pack Hvid 140 mm billede

Produktinformation

be quiet! Silent Wings 4 - Indsats med blæser - PWM høj hastighed - 140 mm - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Listan
Artikel nr.: BL117
EAN: 4260052191088
Varenr.: 1002200373
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
be quiet! Silent Wings 4 140mm PWM high-speed White, case fan (white) Kabinet Blæser - GEEKD.dk
219 kr
Til butik
be quiet! Silent Wings 4 140mm PWM high-speed White, case fan (white) Kabinet Blæser - GEEKD.dk billede

Produktinformation

be quiet! Silent Wings 4 140mm PWM White - Støjsvag og kraftig blæser i elegant hvid be quiet! Silent Wings 4 140mm PWM White giver dig effektiv og næsten lydløs køling til alle typer PC’er. Denne blæser er perfekt til både gaming, workstation og avan...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Kabinet Blæsere
EAN: 4260052191088
Varenr.: 51628433015120
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! Silent Wings 4 High Speed - Kabinet køler - 140mm - Hvid - 29 dBA
235 kr
Til butik
be quiet! Silent Wings 4 High Speed - Kabinet køler - 140mm - Hvid - 29 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, 120mm x 120mm x 25mm (højde x bredde x dybde), støjniveau: max 29.3 dBa, lufttryk max 78.4 CFM, max statisk luftryk 2.36 mmH2O, omdrejningshastighed: max 1900 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Fluid Dynamic Bearing (FDB), bundkort tilslutning: 4-pins & RGB tilslutning: 3-pins (5 volt), addressable RGB LED lys, farve: hvid.

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: BL117
EAN: 4260052191088
Varenr.: 3250915
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
be quiet! SILENT WINGS 4 Hvid 140mm PWM højhastighed
268 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
be quiet! Silent Wings 4 Fan 1-pack Hvid 140 mm
279 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Silent Wings 4 140mm PWM high-speed White, case fan (white) Kabinet Blæser - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Silent Wings 4 140mm PWM high-speed White, case fan (white) Kabinet Blæser - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK198 kr198 krKøb
2Geekd219 kr219 krKøb
3Proshop DK235 kr274 krKøb
4Teknikproffset DK268 kr317 krKøb
5Ultrashop279 kr279 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for be quiet! Silent Wings 4 140mm PWM high-speed White, case fan (white) Kabinet Blæser - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på be quiet! Silent Wings 4 140mm PWM high-speed White, case fan (white) Kabinet Blæser - GEEKD.dk i 174 dage. Laveste pris i perioden er 170 kr (registreret d. 16. januar 2026), højeste er 206 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 194 kr.

Den nuværende pris på 198 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for be quiet! Silent Wings 4 140mm PWM high-speed White, case fan (white) Kabinet Blæser - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for be quiet! Silent Wings 4 140mm PWM high-speed White, case fan (white) Kabinet Blæser - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026198 kr4 kr (2%)
30. maj 2026194 kr1 kr (1%)
23. maj 2026195 kr3 kr (2%)
22. maj 2026198 kr1 kr (1%)
20. maj 2026197 kr2 kr (1%)
13. maj 2026195 kr3 kr (2%)
12. maj 2026198 kr1 kr (1%)
2. maj 2026197 kr3 kr (2%)
9. apr. 2026194 kr1 kr (1%)
3. apr. 2026195 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret