Gå til hovedindhold

be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM high-speed White, case fan (white) Kabinet Blæser - GEEKD.dk

Pris fra 184 krtil 239 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 55 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 180 kr 19. apr.

Sammenlign priser på be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM high-speed White, case fan (white) Kabinet Blæser - GEEKD.dk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 184 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
be quiet! Silent Wings 4 Fan 1-pack Hvid 120 mm
184 kr
Til butik
be quiet! Silent Wings 4 Fan 1-pack Hvid 120 mm billede

Produktinformation

be quiet! Silent Wings 4 - Indsats med blæser - PWM høj hastighed - 120 mm - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Listan
Artikel nr.: BL115
EAN: 4260052191064
Varenr.: 1002200371
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM high-speed White, case fan (white) Kabinet Blæser - GEEKD.dk
199 kr
Til butik
be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM high-speed White, case fan (white) Kabinet Blæser - GEEKD.dk billede

Produktinformation

be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM White - Kraftig og støjsvag blæser i elegant hvid Opgrader din PC med be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM White - den ideelle blæser til både gaming, workstation og stilrene builds. Med optimerede blæserblade, avancer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Kabinet Blæsere
EAN: 4260052191064
Varenr.: 51628433342800
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! Silent Wings 4 - Kabinet køler - 120mm - Hvid - 31 dBA
203 kr
Til butik
be quiet! Silent Wings 4 - Kabinet køler - 120mm - Hvid - 31 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, 120mm x 120mm x 25mm (højde x bredde x dybde), støjniveau: max 31.2 dBa, lufttryk max 76.7 CFM, max statisk luftryk 3.96 mmH2O, omdrejningshastighed: max 2500 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Fluid Dynamic Bearing (FDB), bundkort tilslutning: 4-pins & RGB tilslutning: 3-pins (5 volt), addressable RGB LED lys, farve: hvid.

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: BL115
EAN: 4260052191064
Varenr.: 3251483
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
be quiet! SILENT WINGS 4 Hvid 120mm PWM høj hastighed
239 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM high-speed White, case fan (white) Kabinet Blæser - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM high-speed White, case fan (white) Kabinet Blæser - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK184 kr184 krKøb
2Geekd199 kr199 krKøb
3Proshop DK203 kr242 krKøb
4Teknikproffset DK239 kr288 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM high-speed White, case fan (white) Kabinet Blæser - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM high-speed White, case fan (white) Kabinet Blæser - GEEKD.dk i 175 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 187 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 180 kr.

Den nuværende pris på 184 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 66 prisændringer for be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM high-speed White, case fan (white) Kabinet Blæser - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 66 prisændringer for be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM high-speed White, case fan (white) Kabinet Blæser - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026184 kr1 kr (1%)
31. maj 2026185 kr3 kr (2%)
30. maj 2026182 kr2 kr (1%)
23. maj 2026184 kr1 kr (1%)
22. maj 2026185 kr1 kr (1%)
20. maj 2026184 kr4 kr (2%)
19. apr. 2026180 kr2 kr (1%)
15. apr. 2026182 kr2 kr (1%)
13. apr. 2026184 kr1 kr (1%)
10. apr. 2026183 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret