Gå til hovedindhold

be quiet! Light Wings LX PWM high-speed 120 mm White Triple Pack, case fan (white, pack of 3) Kabinet Blæser - GEEKD.dk

Pris fra 369 krtil 469 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 100 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 353 kr 31. mar.

Sammenlign priser på be quiet! Light Wings LX PWM high-speed 120 mm White Triple Pack, case fan (white, pack of 3) Kabinet Blæser - GEEKD.dk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 369 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
be quiet! Light Wings LX Fan 3-pack Hvid 120 mm
369 kr
Til butik
be quiet! Light Wings LX Fan 3-pack Hvid 120 mm billede

Produktinformation

be quiet! Light Wings LX - Indsats med blæser - PWM høj hastighed - 120 mm - hvid (pakke med 3)

Produktspecifikationer

Mærke: Listan
Artikel nr.: BL125
EAN: 4260052191637
Varenr.: 1002527432
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
be quiet! Light Wings LX PWM high-speed 120 mm White Triple Pack, case fan (white, pack of 3) Kabinet Blæser - GEEKD.dk
385 kr
Til butik
be quiet! Light Wings LX PWM high-speed 120 mm White Triple Pack, case fan (white, pack of 3) Kabinet Blæser - GEEKD.dk billede

Produktinformation

be quiet! Light Wings LX 120mm PWM High-Speed White ARGB (3-pak) - Kraftfuld RGB-køling i hvidt design be quiet! Light Wings LX 120mm PWM High-Speed White ARGB triple pack er ideel til dig, der vil have maksimal køling, flot ARGB-lys og et stilrent, hvi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Kabinet Blæsere
EAN: 4260052191637
Varenr.: 51628431966544
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! LIGHT WINGS LX White High Speed (3-pack) - Kabinet køler - 120mm - Sort - 31 dBA
397 kr
Til butik
be quiet! LIGHT WINGS LX White High Speed (3-pack) - Kabinet køler - 120mm - Sort - 31 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, 120mm x 120mm x 25mm (højde x bredde x dybde), støjniveau: max 30.9 dBa, lufttryk max 61.8 CFM, max statisk luftryk 2.51 mmH2O, omdrejningshastighed: max 2100 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Rifle Bearing, bundkort tilslutning: 4-pins & RGB tilslutning: 3-pins (5 volt), addressable RGB LED lys, kan sammenkobles (daisy-chain): ja - via kabler, farve: hvid med RGB.

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: BL125
EAN: 4260052191637
Varenr.: 3305359
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
be quiet! Light Wings LX Fan 3-pack Hvid 120 mm
469 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Light Wings LX PWM high-speed 120 mm White Triple Pack, case fan (white, pack of 3) Kabinet Blæser - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Light Wings LX PWM high-speed 120 mm White Triple Pack, case fan (white, pack of 3) Kabinet Blæser - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK369 kr369 krKøb
2Geekd385 kr385 krKøb
3Proshop DK397 kr436 krKøb
4Ultrashop469 kr469 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for be quiet! Light Wings LX PWM high-speed 120 mm White Triple Pack, case fan (white, pack of 3) Kabinet Blæser - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på be quiet! Light Wings LX PWM high-speed 120 mm White Triple Pack, case fan (white, pack of 3) Kabinet Blæser - GEEKD.dk i 172 dage. Laveste pris i perioden er 337 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 385 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 354 kr.

Den nuværende pris på 369 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for be quiet! Light Wings LX PWM high-speed 120 mm White Triple Pack, case fan (white, pack of 3) Kabinet Blæser - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for be quiet! Light Wings LX PWM high-speed 120 mm White Triple Pack, case fan (white, pack of 3) Kabinet Blæser - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026369 kr6 kr (2%)
30. maj 2026363 kr4 kr (1%)
23. maj 2026367 kr2 kr (1%)
13. maj 2026369 kr15 kr (4%)
1. maj 2026354 kr31 kr (8%)
27. apr. 2026385 kr31 kr (9%)
1. apr. 2026354 kr1 kr (0%)
31. mar. 2026353 kr5 kr (1%)
29. mar. 2026358 kr3 kr (1%)
28. mar. 2026355 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret