Gå til hovedindhold

be quiet! Light Wings LX PWM 140 mm, case fan (black) Kabinet Blæser - GEEKD.dk

Pris fra 143 krtil 199 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 56 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 132 kr 6. maj

Sammenlign priser på be quiet! Light Wings LX PWM 140 mm, case fan (black) Kabinet Blæser - GEEKD.dk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 143 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
be quiet! Light Wings LX Fan 1-pack Sort 140 mm
143 kr
Til butik
be quiet! Light Wings LX Fan 1-pack Sort 140 mm billede

Produktinformation

be quiet! Light Wings LX - Indsats med blæser - PWM - 140 mm - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Listan
Artikel nr.: BL126
EAN: 4260052191644
Varenr.: 1002527433
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! LIGHT WINGS LX 140mm PWM - Kabinet køler - 140mm - Sort - 23 dBA
158 kr
Til butik
be quiet! LIGHT WINGS LX 140mm PWM - Kabinet køler - 140mm - Sort - 23 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, 140mm x 140mm x 25mm (højde x bredde x dybde), støjniveau: max 22.9 dBa, lufttryk max 56 CFM, max statisk luftryk 0.9 mmH2O, omdrejningshastighed: max 1200 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Rifle Bearing, bundkort tilslutning: 4-pins & RGB tilslutning: 3-pins (5 volt), addressable RGB LED lys, kan sammenkobles (daisy-chain): ja - via kabler, farve: sort med RGB.

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: BL126
EAN: 4260052191644
Varenr.: 3305360
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! Light Wings LX - Indsats med blæser - PWM - 140 mm - sort
159 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
be quiet! Light Wings LX PWM 140 mm, case fan (black) Kabinet Blæser - GEEKD.dk
159 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
be quiet! Light Wings LX Fan 1-pack Sort 140 mm
199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Light Wings LX PWM 140 mm, case fan (black) Kabinet Blæser - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Light Wings LX PWM 140 mm, case fan (black) Kabinet Blæser - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK143 kr143 krKøb
2Proshop DK158 kr197 krKøb
3CS MEGASTORE DK159 kr198 krKøb
4Geekd159 kr159 krKøb
5Ultrashop199 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for be quiet! Light Wings LX PWM 140 mm, case fan (black) Kabinet Blæser - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på be quiet! Light Wings LX PWM 140 mm, case fan (black) Kabinet Blæser - GEEKD.dk i 180 dage. Laveste pris i perioden er 132 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 144 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 139 kr.

Den nuværende pris på 143 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for be quiet! Light Wings LX PWM 140 mm, case fan (black) Kabinet Blæser - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for be quiet! Light Wings LX PWM 140 mm, case fan (black) Kabinet Blæser - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026143 kr1 kr (1%)
31. maj 2026144 kr2 kr (1%)
30. maj 2026142 kr1 kr (1%)
28. maj 2026143 kr1 kr (1%)
22. maj 2026144 kr1 kr (1%)
13. maj 2026143 kr1 kr (1%)
7. maj 2026142 kr10 kr (8%)
6. maj 2026132 kr10 kr (7%)
22. feb. 2026142 kr2 kr (1%)
21. feb. 2026140 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret