Gå til hovedindhold

ASUS ZenScreen MB16ACV - LED-skærm - 15.6 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 250 cd/m² - 800:1 - 5 ms - USB-C

ASUSComputer – tilbehørEAN: 4718017949040
Pris fra 1.250 krtil 2.087 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 837 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.181 kr 5. mar.

Sammenlign priser på ASUS ZenScreen MB16ACV - LED-skærm - 15.6 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 250 cd/m² - 800:1 - 5 ms - USB-C og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1250 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ZenScreen MB16ACV 16" IPS 1920 x 1080 (Full HD) USB-C
1.250 kr
Til butik
ASUS ZenScreen MB16ACV 16" IPS 1920 x 1080 (Full HD) USB-C billede

Produktinformation

ASUS ZenScreen MB16ACV - LED-skærm - 16" (15.6" til at se) - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - IPS - 250 cd/m² - 800:1 - 5 ms - USB-C

Produktspecifikationer

Artikel nr.: MB16ACV
EAN: 4718017949040
Varenr.: 999244891
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ZenScreen MB16ACV - LED-skærm - 15.6 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 250 cd/m² - 800:1 - 5 ms - USB-C
1.315 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
15" ASUS ZenScreen MB16ACV - 1920x1080 (FHD) - 60Hz - IPS
1.315 kr
Til butik
15" ASUS ZenScreen MB16ACV - 1920x1080 (FHD) - 60Hz - IPS billede

Produktinformation

ASUS ZenScreen MB16ACV bærbar monitor til produktivitet og mobile arbejdsstationer med IPS-panel for brede betragtningsvinkler og præcise farver. Størrelse: 15.6" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringsfrekvens: 60Hz Paneltype: IPS Tilslutning: USB-C Særlige funktioner: ASUS Flicker-Free; Low Blue Light Mode; Blændfri antibakteriel belægning; GamePlus; QuickFit Virtual Scale Bærbart format, USB-C-tilslutning med ét kabel og øjenvenlige funktioner sikrer behageligt, fleksibelt arbejde og klare billeder ved rejser, præsentationer og længere brug.

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 90LM0381-B01370
EAN: 4718017949040
Varenr.: 2942454
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Zenscreen Mb16acv 15.6 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 60hz
-7%1.336 kr
Før 1.436,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bærbar skærm ASUS MB16ACV 15,6" Full HD IPS - sort
-7%1.399 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bærbar skærm ASUS MB16ACV 15,6" Full HD IPS - sort
-7%1.419 kr
Før 1.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
ASUS 16" portable skærm MB16ACV
1.490 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS ZenScreen MB16ACV 16 IPS 1920 x 1080 (Full HD) USB-C
1.539 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ASUS ZenScreen MB16ACV Portable USB Monitor- 15.6 inch Full HD
-14%2.087 kr
Før 2.429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ZenScreen MB16ACV - LED-skærm - 15.6 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 250 cd/m² - 800:1 - 5 ms - USB-C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ZenScreen MB16ACV - LED-skærm - 15.6 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 250 cd/m² - 800:1 - 5 ms - USB-C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.250 kr1.250 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.315 kr1.315 krKøb
3Proshop DK1.315 kr1.315 krKøb
4Dustin DK1.336 kr1.422,25 krKøb
5Boligcenter DK1.399 kr1.399 krKøb
6Vivas DK1.419 kr1.498 krKøb
7Komplett DK1.490 kr1.490 krKøb
8Ultrashop1.539 kr1.539 krKøb
9Teknikproffset DK2.087 kr2.146 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS ZenScreen MB16ACV - LED-skærm - 15.6 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 250 cd/m² - 800:1 - 5 ms - USB-C

PriceData har fulgt prisen på ASUS ZenScreen MB16ACV - LED-skærm - 15.6 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 250 cd/m² - 800:1 - 5 ms - USB-C i 168 dage. Laveste pris i perioden er 1.181 kr (registreret d. 14. februar 2026), højeste er 1.336 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.252 kr.

Den nuværende pris på 1.250 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for ASUS ZenScreen MB16ACV - LED-skærm - 15.6 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 250 cd/m² - 800:1 - 5 ms - USB-C. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for ASUS ZenScreen MB16ACV - LED-skærm - 15.6 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 250 cd/m² - 800:1 - 5 ms - USB-C de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.250 kr1 kr (0%)
1. jun. 20261.249 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.250 kr3 kr (0%)
25. maj 20261.253 kr1 kr (0%)
9. maj 20261.254 kr50 kr (4%)
3. maj 20261.304 kr116 kr (10%)
2. maj 20261.188 kr1 kr (0%)
1. maj 20261.189 kr1 kr (0%)
30. apr. 20261.190 kr114 kr (9%)
25. apr. 20261.304 kr117 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret