Gå til hovedindhold

ASUS ZenScreen MB229CF 22" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI USB-C 100Hz

AsusComputer – tilbehørEAN: 4711387387658
Pris fra 2.320 krtil 3.019 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 699 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.187 kr 6. mar.

Sammenlign priser på ASUS ZenScreen MB229CF 22" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI USB-C 100Hz og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2320 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ZenScreen MB229CF 22" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI USB-C 100Hz
2.320 kr
Til butik
ASUS ZenScreen MB229CF 22" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI USB-C 100Hz billede

Produktinformation

ASUS ZenScreen MB229CF - LED-skærm - 22" - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, USB-C - højtalere - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90LM08S5-B01A70
EAN: 4711387387658
Varenr.: 1001958074
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
22" ASUS ZenScreen MB229CF - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS
2.407 kr
Til butik
22" ASUS ZenScreen MB229CF - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS billede

Produktinformation

ASUS ZenScreen MB229CF LED-monitor designet til produktivitet og fleksibelt arbejde, med IPS-skarphed og alsidig ergonomi for komfortabel brug hele dagen. Størrelse: 22" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringsfrekvens: 100Hz Paneltype: IPS Tilslutning: HDMI, USB-C Særlige funktioner: ASUS GamePlus; Splendid Video Intelligence Technology; Flicker-Free; Low Blue Light; justerbar stand Kompakt format, IPS-farvenøjagtighed og USB-C-forbindelse sammen med ergonomiske justeringer forbedrer komfort og arbejdsgangseffektivitet i kontor, hjem og let gaming.

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 90LM08S5-B01A70
EAN: 4711387387658
Varenr.: 3261405
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS ZenScreen MB229CF 22 IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI USB-C 100Hz
2.739 kr
Til butik
ASUS ZenScreen MB229CF 22 IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI USB-C 100Hz billede

Produktinformation

ASUS ZenScreen MB229CF 22” Full HD Skærm Oplev en enestående visuel oplevelse med ASUS ZenScreen MB229CF, en 22” skærm med en imponerende opløsning på 1920 x 1080, der bringer dine billeder til liv. Denne skærm leverer ikke kun skarpe og kla

Produktspecifikationer

Kategori: Skærme & Displays
EAN: 4711387387658
Varenr.: 80244
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 21,5" ASUS ZenScreen MB229CF - Full HD IPS, 100 Hz, sort
-19%2.999 kr
Før 3.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 21,5" ASUS ZenScreen MB229CF - Full HD IPS, 100 Hz, sort
-19%3.019 kr
Før 3.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ZenScreen MB229CF 22" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI USB-C 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ZenScreen MB229CF 22" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI USB-C 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.320 kr2.320 krKøb
2Proshop DK2.407 kr2.407 krKøb
3Ultrashop2.739 kr2.739 krKøb
4Boligcenter DK2.999 kr2.999 krKøb
5Vivas DK3.019 kr3.098 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS ZenScreen MB229CF 22" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI USB-C 100Hz

PriceData har fulgt prisen på ASUS ZenScreen MB229CF 22" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI USB-C 100Hz i 173 dage. Laveste pris i perioden er 2.094 kr (registreret d. 19. februar 2026), højeste er 2.529 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.323 kr.

Den nuværende pris på 2.320 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 47 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for ASUS ZenScreen MB229CF 22" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI USB-C 100Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for ASUS ZenScreen MB229CF 22" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI USB-C 100Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20262.320 kr2 kr (0%)
30. maj 20262.318 kr4 kr (0%)
29. maj 20262.322 kr2 kr (0%)
27. maj 20262.320 kr14 kr (1%)
25. maj 20262.306 kr11 kr (0%)
24. maj 20262.317 kr1 kr (0%)
23. maj 20262.318 kr1 kr (0%)
22. maj 20262.319 kr33 kr (1%)
20. maj 20262.352 kr28 kr (1%)
17. maj 20262.324 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret