Gå til hovedindhold

ASUSTeK COMPUTER ASUS VA34VCPSR 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz

Pris fra 2.624 krtil 3.699 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.075 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.499 kr 22. mar.

Sammenlign priser på ASUS VA34VCPSR 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2624 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Va34vcpsr 34 tommer 3440 × 1440pixels Va 21:9 100hz
-25%2.624 kr
Før 3.498,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Asus Va34vcpsr 34 tommer 3440 × 1440pixels Va 21:9 100hz billede

Produktinformation

3440 x 1440 WQHD (wide QHD) viser flere regneark og dokumenter side om side 1500R buet panel reducerer øjenbevægelser ved arbejde med brede dashboards VA-kontrast og 10-bit farver forbedrer gengivelsen af diagrammer og dybden i videoer USB-C med 96 W PD og integreret hub leverer strøm, data og netværk Ergonomisk vippe-, dreje- og 130 mm højdejustering holder arbejdsstationer ryddelige...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Skærme
Artikel nr.: 90LM08JJ-B02170
EAN: 4711387620748
Varenr.: 5020043147
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS VA34VCPSR 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz
2.847 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
34" ASUS VA34VCPSR - 3440x1440 (UWQHD) - 100Hz - VA - 96W USB-C
2.990 kr
Til butik
34" ASUS VA34VCPSR - 3440x1440 (UWQHD) - 100Hz - VA - 96W USB-C billede

Produktinformation

ASUS VA34VCPSR monitor leverer medrivende ultrabrede billeder og stærk kontrast til gaming og indholdsproduktion med et VA-panel. Størrelse: 34" Opløsning: 3440 x 1440 (UWQHD) Opdateringsfrekvens: 100Hz Paneltype: VA Tilslutninger: HDMI, DisplayPort, USB-C with 96W USB-C Power Delivery, Ethernet, USB 3.2 Gen 1 hub Særlige funktioner: HDR10; ASUS EyeCare+; Flicker-Free; Picture-in-Picture; Picture-by-Picture; Adaptive-Sync Det buede 21:9-format og de alsidige tilslutningsmuligheder gør multitasking og medieproduktion nemmere, mens komfortfunktioner reducerer øjenbelastning ved længere brug.

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 90LM08JJ-B02170
EAN: 4711387620748
Varenr.: 3342981
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
ASUS 34" curved skærm VA34VCPSR
2.990 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ASUS VA34VCPSR 34" buet UltraWide skærm - 3440 × 1440, 100 Hz, USB��C
-20%3.299 kr
Før 4.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ASUS VA34VCPSR 34" buet UltraWide skærm - 3440 × 1440, 100 Hz, USB‑C
-19%3.319 kr
Før 4.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS VA34VCPSR 34 VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz
3.699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS VA34VCPSR 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS VA34VCPSR 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK2.624 kr2.710,25 krKøb
2CompuMail DK2.847 kr2.847 krKøb
3Proshop DK2.990 kr2.990 krKøb
4Komplett DK2.990 kr2.990 krKøb
5Boligcenter DK3.299 kr3.299 krKøb
6Vivas DK3.319 kr3.369 krKøb
7Ultrashop3.699 kr3.699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS VA34VCPSR 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz

PriceData har fulgt prisen på ASUS VA34VCPSR 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz i 137 dage. Laveste pris i perioden er 2.499 kr (registreret d. 22. marts 2026), højeste er 2.952 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.757 kr.

Den nuværende pris på 2.624 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for ASUS VA34VCPSR 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for ASUS VA34VCPSR 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20262.624 kr223 kr (8%)
26. maj 20262.847 kr45 kr (2%)
4. maj 20262.892 kr60 kr (2%)
1. maj 20262.952 kr453 kr (18%)
22. mar. 20262.499 kr200 kr (7%)
19. feb. 20262.699 kr112 kr (4%)
30. jan. 20262.811 kr121 kr (4%)
24. jan. 20262.690 kr121 kr (4%)
22. jan. 20262.811 kr121 kr (4%)
19. jan. 20262.690 kr121 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret