Gå til hovedindhold

Philips 34E1C5600HE 34 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100 Hz dockningsbar bildskärm

PhilipsComputer – tilbehørEAN: 8712581783464
Pris fra 2.378 krtil 3.079 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 701 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Philips 34E1C5600HE 34 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100 Hz dockningsbar bildskärm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2378 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips 34E1C5600HE 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz
2.378 kr
Til butik
Philips 34E1C5600HE 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz billede

Produktinformation

Philips 34E1C5600HE - 5000 Series - LED-skærm - kurvet - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 100 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort med tekstur

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: 34E1C5600HE/00
EAN: 8712581783464
Varenr.: 1000606154
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
34" Philips 34E1C5600HE - 3440x1440 (UWQHD) - 100Hz - VA - 65W USB-C
2.447 kr
Til butik
34" Philips 34E1C5600HE - 3440x1440 (UWQHD) - 100Hz - VA - 65W USB-C billede

Produktinformation

Philips 34E1C5600HE/00 buet 34" VA-skærm designet til fjernarbejde og produktivitet, med indbygget 5MP webcam og støjreducerende mikrofon til klare videoopkald. Størrelse: 34" Opløsning: 3440 x 1440 (UWQHD) Opdateringsfrekvens: 100Hz Paneltype: VA Tilslutning: HDMI, DisplayPort, USB-C med 65W USB-C Power Delivery Særlige funktioner: USB hub; 5MP webcam med Windows Hello; Støjreducerende mikrofon; Buet 21:9 ultrawide; 123.24% sRGB Alsidig tilslutning, præcis farvegengivelse og indbygget webcam gør samarbejde og effektiv multitasking let i hjemmekontor og hybride arbejdssituationer.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 34E1C5600HE/00
EAN: 8712581783464
Varenr.: 3082506
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips 34E1C5600HE 34 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100 Hz dockningsbar bildskärm
2.817 kr
Til butik
Philips 34E1C5600HE 34 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100 Hz dockningsbar bildskärm billede

Produktinformation

Produktbeskrivning Philips 34E1C5600HE - 5000 Series - LED-skärm - böjd - 34", Enhetstyp LED-bakgrundsbelyst LCD-monitor - 34", Energiklass Klass G, Böjd skärm Ja, Funktioner USB-hubb, webbkamera, USB PD 65 Watt, Paneltyp VA, Bildförhållande 21:9, Standardupplösning WQHD 3440 x 1440 vid 100 Hz, Pixelavstånd 0,23175 mm, Ljusstyrka 300 cd/m², Kontrastförhållande 3000:1, Svarstid 4 ms (grå-till-grå), 1 ms (MPRT), Färgstöd 16,7 miljoner färger, Färgspektrum 99,25% NTSC (CIE 1976), 123,24% sRGB (CIE 1931), Ingångskontakter HDMI, DisplayPort, USB-C, Inbyggd webbkamera 5 Megapixel, Justering av skärmens position Höjd, lutning, Skärmskydd Antireflexbehandling, 3H Hard Coating, Dis 25, Spänning AC 100-240 V (50/60 Hz), Färg Svart med textur, Mått (B x D x H) - med stativ 80,8 cm x 28,1 cm x 55,7 cm, Vikt 9,29 kg, Överensstämmelse med standarder Plug and Play, FCC klass B certifierad, ICES-003, CB, DDC/CI, RoHS, ISO 9241-307, TUV Bauart, CU-EAC, BFR-fri, PVC-fri, kvicksilverfri, EAEU RoHS, Tillverkarens garanti 3 års garanti.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Monitorer
EAN: 8712581783464
Varenr.: C63524
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm Philips 34" kurvet UltraWide WQHD 100 Hz USB-C
-9%2.999 kr
Før 3.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm Philips 34" kurvet UltraWide WQHD 100 Hz USB-C
-9%3.019 kr
Før 3.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 34E1C5600HE 34 VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz
3.079 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 34E1C5600HE 34 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100 Hz dockningsbar bildskärm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 34E1C5600HE 34 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100 Hz dockningsbar bildskärm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.378 kr2.378 krKøb
2Proshop DK2.447 kr2.447 krKøb
3Teknikproffset DK2.817 kr2.896 krKøb
4Boligcenter DK2.999 kr2.999 krKøb
5Vivas DK3.019 kr3.069 krKøb
6Ultrashop3.079 kr3.079 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips 34E1C5600HE 34 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100 Hz dockningsbar bildskärm

PriceData har fulgt prisen på Philips 34E1C5600HE 34 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100 Hz dockningsbar bildskärm i 187 dage. Laveste pris i perioden er 2.378 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 3.067 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.715 kr.

Den nuværende pris på 2.378 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 43 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 70 prisændringer for Philips 34E1C5600HE 34 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100 Hz dockningsbar bildskärm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 70 prisændringer for Philips 34E1C5600HE 34 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100 Hz dockningsbar bildskärm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20262.378 kr203 kr (8%)
26. maj 20262.581 kr68 kr (3%)
25. maj 20262.513 kr36 kr (1%)
23. maj 20262.549 kr93 kr (4%)
20. maj 20262.456 kr189 kr (7%)
16. maj 20262.645 kr32 kr (1%)
13. maj 20262.677 kr91 kr (3%)
12. maj 20262.768 kr57 kr (2%)
10. maj 20262.711 kr11 kr (0%)
9. maj 20262.722 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret